Skocz do zawartości
Forum

Nogi


Gość Jaa00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam ból nóg, a dokładniej ud. Przy ściskaniu ból jest większy. Mam też widoczne żyły na udach. Czy to może być związane z żyłami czy z bolącym cellulitem? Bo też trochę mam na udach. Jak można to sprawdzić? Jakie badania wykonać?

Odnośnik do komentarza

Klinika Fleboligii w Warszawie ma swietnych lekarzy, Bez diagnostyki wogole nie ma co mówić o żadnym leczeniu. Od początku moim przypadkiem zajmował sie ten sam lekarz. Na pierwszej wizycie USG DOPPLER po to aby sprawdzić stan żył. Nastepnie lekarz powiedział ze najlepiej w moim przypadku trzeba zrobić zabieg laseroterapii.

Odnośnik do komentarza

~moremore
Myślę, że dobrze jest pójśc do flebologa, na Wawelskiej w Warszawie jest dobra klinika gdzie można zrobić usg doppler żył, tak można łatwo i dokładnie sprawdzić co tam się z żyłami dzieje

Też miałam robine to badanie jest bezbolesne jak przy zwykłym usg. Lekarz zalecił zabieg laserowego usuwania żył. Zabieg bezbolesny robiony w znieczuleniu miejscowym, zabieg bezinwazyjny bez skalpela ja jestem bardzo zadowolona.Na stronce kliniki jest filmik jak przebiega taki zabieg https://klinikaflebologii.pl/Multimedia/laserowe-usuwanie-zylakow---jak-wyglada-zabieg-_n132....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...