Skocz do zawartości
Forum

bolerioza,diagnozować czy nie?


piter83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu borykam się z różnego rodzaju objawami a wyniki mam książkowe, przeważnie w diagnostyce skupiam się na nerkach bo mam wielotorbielowatość ale wszystkie parametry nerkowe w normie, mocz też ok, mimo to czasem wspomagam sie lekami moczopędnymi gdyż puchną mi nogi(szczególnie w pracy) biorę również leki na nadciśnienie, czuje dyskomfort przy oddawaniu moczu,czasem ból lewego jądra, prostata ok bo badałem, od jakiegoś czasu pogorszył mi się wzrok, często łzawią mi oczy, nie wspomnę o osłabieniu po obfitym posiłku, czasem potrafię głodować do wieczora tylko po to żeby nie zepsuć sobie dnia,koncentracja pogorszona(zapominam co mam zrobić, w pracy ciężko mi się skupić, czasem czuje że gdzieś "odpływam") odczuwam również różnego rodzaju mrowienie, czasem "skakanie" mięśni w kończynach czasem dziwne wrażenie na czubku głowy,tak jakby coś chodziło mi we włosach, w 2013 roku ugryzł mnie kleszcz, po jakimś czasie zrobił się rumień, do lekarza po ugryzieniu udałem się jakieś 3 miesiące później gdyż nie byłem świadom co mi jest a rumienia nie skojarzyłem z ugryzieniem(myślałem że to jakaś alergia), diagnostyka wykazała boleriozę (pozytywny wynik testu Elisa) dostałem serię antybiotyków i rumień zszedł, diagnostyka po antybiotykach(test elisa) nie wykazała boleriozy, co robić, czy szukać przyczyny dziwnych objawów w kierunku boleriozy ? wiem ze skuteczność testów diagnostycznych w późnej boleriozie jest niska, nie mam typowych objawów boleriozy typu bół stawów, sztywność karku,gorączka, bardzo proszę o opinie bo zależy mi na tym żeby jak najszybciej odzyskać przytomność i siłę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...