Skocz do zawartości
Forum

Kulki doodbytnicze przed seksem analnym


Gość tamira

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mój partner zaproponował abyśmy uprawiali sex analny. Nie powiem bo miałam pewne obiekcje i obawy. Nie byłam co do tego przekonana.. Duzo czytałm na forach o tej formie milości, i się przeraziłam. Większość osób pisze, ze należy zrobić lewatywę. Fakt moim głównym problemem,aby to zrobić było to, ze bałam się, ze pobrudzę partnera lub, ze będzie brzydka pachniało. Jednak nigdy nie zgodziłabym się na lewatywę. Miałam raz robioną, wiem, ze to nic przyjemnego. Postanowiłam, że po prostu jak wypróżnie się przed stosunkiem, pożądnie i dokładnie umyję, to bedzie ok.
I powiem Wam, ze dziś to się stało!! Bałam się, zarówno bólu jak i tego, ze bedzie brudno. Ale mój partner wiedział jak o mnie zadbać. Odpowiednio mnie rozgrzał, był bardzo delikatny i z niczym się nie spieszył. Robilismy to metodą małych kroczków. Użyliśmy żelu nawilżającego Durex. I wiecie co było świetnie!! NIe powiem, bo bałam się, ze coś sie wydostanie na zewnątrz i nie będzie to miłe, ale nic takiego się nie stało. Fakt na początku trochę bolało, ale jak partner wie co robi dba żeby było ci dobrze to to sie uda. Ja osobiście jestem miło rozczarowana. Było lepiej niż się spodziewałam. Było miło, co prawda nie miałam orgazmu ale przyjemność odczuwałam. Wiem, ze pewnie niedługo znów tego spróbujemy, tym bardziej, ze jak widzę jak mojemu kochanemu było dobrze to chcę jeszcze. Tak więc żadna lewatywa nie była konieczna. Jak partner wie, jak sie za to zabrać to może być wspaniale i żadna nie miła wpadka nie może się wydarzyć :) Wystarczy sie odprężyć i nawilżenie obowiązkowe, wtedy nie ma możliwości porażki. Tak więc polecam sex analny, jest wspaniały, i wcale nie jest brudny tak jak niektórzy twierdzą..

Odnośnik do komentarza
Gość eva1005

@Lidkaaa masz rację :D Poza tym, jak ktoś nie chce, to się nie zgadza na to i tyle w temacie.
Ja i mój facet dopiero się przymierzamy, ale dopóki nie zaczęliśmy próbować, nie wiedziałam, że zwykła stymulacja odbytu palcem może być tak przyjemna. I to bez wkładania niczego do środka! A co do tych korali analnych. Jasne, przy wyjmowaniu mogą się trochę pobrudzić. Penis także. Ale facet wie jakie jest ryzyko seksu analnego i zdaje sobie z tego doskonale sprawę, więc nie bójcie się, że go pobrudzicie! Orgazm z samymi kulkami w sobie jest mega intensywny i nie mogę się doczekać aż spróbujemy "2w1" :D

Odnośnik do komentarza

Mój partner jest bardzo za seksem analnym, wiele razy mnie namawiał, ale nie byłam jeszcze gotowa, choć chciałam spróbować. No i jakoś tak - właściwie przypadkiem - zgodziłam się i pomimo tego, że skończyło się fatalnie na pewno zaproponuję mu, żeby spróbować jeszcze raz - tym razem z duużym przygotowaniem.
Powiem Wam czemu było fatalnie. Byłam chyba za mało nawilżona, chociaż przed seksem dużo sie pieściliśmy i wgl byłam strasznie podniecona. Kiedy partner wkładał mi tam palce oczywiście odczuwałam przyjemność, ale kiedy nadszedł czas na jego sprzęt.. Kurde, takiego bólu nigdy nie czułam. Oczywiście wkładał go bardzo powoli, ale w jakimś momencie poczułam jak coś mnie rozrywa normalnie i zwinęłam się z bólu. Fu to było okropne i tamtej nocy zabawiliśmy się inaczej ;D
Także chyba te kuleczki to dobre rozwiązanie i muszę wypróbować, bo inaczej nie ma opcji, żeby obeszło się bez bólu. Pozdrawiam i odwaga i eksperymenty w łóżku naprawdę podgrzewają atmosferę :)

Odnośnik do komentarza

W ogóle to mężczyźni wkładali by w każdy otwór...,
wg mnie odbyt do tego nie służy ,nie jest fizjologicznie przygotowany ,można uszkodzić śluzówkę,tylko po to ,że on tak chce!?
Kobiety nie maja żadnej potrzeby uprawiania seksu analnego,a wy mężczyźni/nie wszyscy,myślę ,że mały procent/ je po prostu "niechcący" zmuszacie,
jakby wam było mało drogą fizjologiczną ,oralnie to jeszcze analnie...i jeszcze mało...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Czytam niektóre opisy i aż nie chcę mi się wierzyć w niektóre głupoty. Jedyny problem przed jakąkolwiek formą seksu istnieje tylko w głowie. Życie jest zbyt krótkie by odrzucać niektóre nawet najbardziej szalone pomysły. Mówicie, że pupa nie jest "od tego", usta też nie a wiele z Was nie widzi w tym problemu. Jeżeli ktoś ma blokadę w głowie to na siłę nic się nie uda...ani normalny seks, ani francuski czy tym bardziej analny o który na prawdę, szczególnie za pierwszym razem trzeba bardzo odpowiednio się przygotować. Jeżeli partner jest odpowiednio doświadczony w uprawianiu takiej formy seksu to absolutnie nie ma prawa, żeby się nie udało. Z ostatnimi moimi pięcioma partnerkami próbowałem seksu analnego...uczyłem się na pierwszej i było...różnie, z kolejną już lepiej...a ostatnie trzy aż nie mogły uwierzyć, że nie dość, że jest to wręcz potwornie przyjemne to nawet potrafiły w ten sposób osiągnąć ogromny orgazm w nawet mniej niż pół minuty od włożenia "ptaszka" do pupy ;) Dlatego mówię...dzieciaki nie odrzucajcie czegoś, zaszalejcie póki możecie ! Odkrywajcie swoją własną seksualność, poznawajcie siebie a na pewno nie raz będziecie zaskoczeni jak dziwne i nietypowe rzeczy mogą Wam sprawiać olbrzymią przyjemność :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...