Skocz do zawartości
Forum

Teksty na podryw


Gość KolorowaTęcza

Rekomendowane odpowiedzi

Najśmieszniejsze teksty jakie słyszałam:
- Ty to masz normalne długie nogi. Nogi aż do podłogi. Mają tylko jedną wadę - nigdy nie będą moje.
- Chcesz, to cię ogrzeję. Jestem jak grzejnik - też mi żebra wystają :D
hahahaha

Odnośnik do komentarza
Gość PorannaRosa

szczery i elokwentny. Ja ostatnio miałam dość zabawną sytuację. Siedzę sobie ze znajomymi w pubie. Nagle podchodzi do mnie chłopak i pyta sie czy możemy porozmawiać . Czekałam akurat na piwo więc mówię ok. A on mi mówi że tam przy jego stoliku siedzi jego kolega, któremu strasznie się podobam ale się wstydzi o jest nieśmiały i czy ja bym nie mogła dać mu numeru telefonu. ... poczułam się jak na koloniach gdy miałam 12 lat:)

Odnośnik do komentarza

ja miałam kiedyś spotkanie z którego mi się śmiać chciało potem, ale w tamtej chwili to nie wiedziałam co zrobić. Jestem sobie w klubie o dosć sprecyzowanym guście muzycznym. Bawimy się z koleżanką i nagle czuje na swoich biodrach czyjeś ręce. Odwracam się a tam taki laluś, że szok, właśnie lekka nadwaga, włoski na żelik i obcisła bluzeczka. Mówię że chyba pomylił mnie z kimś innym bo ja go nie znam, i nie życzę sobie takiego zachowania. A on do mnie że każda najpierw się wzbrania a potem go błaga o jeszcze... Ja oczy jak pięcio złotówki. Ale klient idzie w zaparte, w końcu uciekłyśmy z parkietu i niby myślałyśmy, że wszystko ok, poszłam na papierosa, stoję i palę. I znowu ten klient do mnie, że co ja tak uciekłam, że przecież wie, że mi się podoba i co ja się wzbraniam. Ja zaczęłam się cofać, on za mną. W pewnej chwili podchodzi do niego 2 klientów, którzy stali na piepierosie i widzieli obie sceny, tą na parkiecie i tą na papierosie. Pytają co on tu szuka, bo przecież koleżanka z takim lalusiem to by nigdzie nie poszła i albo się stąd zabierze w tempie ekspresowym albo oni mu pomogą. Ja szok, bo tych dwóch kolesi to zupełni obcy ludzie byli... Laluś tak się zabierał, że mało butów ie pogubił. To nie jedyna taka sytuacja, czasami tacy ludzie są strasznie pewni siebie, wręcz butni i aroganccy. Ja od tamtego momentu unikam takich osób, jak ognia.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...