Skocz do zawartości
Forum

Co najlepsze na przedwczesny wytrysk


Gość rumorenst

Rekomendowane odpowiedzi

Też byśmy o tym nie wiedzieli. Ale kupowaliśmy kilka gadżetów erotycznych w jednym sklepie i dołożyli nam jedną chusteczkę w gratisie. Mąż się trochę na to napalił ponieważ perspektywa dłuższego seksu bez gumy mu się podobała (również miał problem z wczesnym wytryskiem - szczególnie jak był podniecony). Ogólnie byliśmy miło zaskoczeni ponieważ zwykle seks nie trwał u nas dłużej niż 2-3 minuty a z chusteczka mąż był w stanie jakieś 15 . I twierdził, że mógłby jeszcze dłużej ale już chciał skończyć. Zamówiliśmy jeszcze tego tygodnia całe opakowanie. Ogólnie dziwie się,ze nie można kupić tego stacjonarnie bo działanie naprawdę super!

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam słowa koleżanki powyżej. Naprawdę fajne rozwiązanie. Powiem Ci,że u nas było jeszcze gorzej w sumie ponieważ mąż nie mógł używać gumek bo mu w gumce opadał. Z kolei bez gumy 2-3 ruchy i koniec. Orgasm control wipes poleciła mi koleżanka, zamówiłam. Długo męża nie musiałam namawiać do wypróbowania ?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem ostatnio orgasm control w sprayu. Użyłem podwójnej dawki, odczekałem kolo10-15 minut i niestety ale nic nie pomogło. Było lekkie uczucie chłodu przez to że w składzie jest mięta. Nic poza tym. 40 zł w błoto. Chyba reszta opinii jest sponsorowana

Odnośnik do komentarza

Niestety żadnego lekarza Ci nie polece . Jednak mam kilka propozycji:
prezerwatywa z prążkami
odpowiednie kółeczka na penisa, które zmniejszają dopływ krwi
prezerwatywa ze środkiem
oc wipes - są to chusteczki, które wmasowujesz w penisa 0( zawierają w sobie płyn , ktory wpływa na lekkie znieczulenie penisa).
ewentualnie tabletki ( dobre są orgasm control).
Czy probowałeś tego wszystkiego?

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za odpowiedz
nie próbowałem postaram wypróbować
Chciałbym się jeszcze zapytać jak użyje środki znieczulające
będę mógł drugi raz po chwili odpoczynku
jak wygląda sprawa tabletek jak długo musiałbym zażywać była poprawa

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już zdecydowałeś się na wizytę u lekarza czy nie, ale tak jak osoba powyżej mogę CI polecić chusteczki na penisa oc wipes. Drobny zakup, a działanie naprawdę świetne U mnie sytuacja wcześniej była dośc patowa ponieważ bez gumy konczyłem w kilka ruchów. Z kolei w gumie penis opadał. Oc wipes jest o wiele wygodniejsze. Poza tym u nas jest to taka niby gra wstepna. Kobieta przed seksem wmasowuje mi to w penisa.

Odnośnik do komentarza

Taka chusteczka nie dziala długo, zawiera niewielką ilośc środka znieczulającego. Tak wieć bedziesz również czuł penisa podczas stosunku ale bedziesz mógł dłuzej.
Jesli chodzi o tabletki to trzeba poczekać mniej wiecej miesiąc (to również zależy od osoby bo na jedną zadziała to szybciej, inna musi poczekać trochę dłużej).

Odnośnik do komentarza

Wychodzi taniej, ale skąd wiesz, ze autorowi środek popasuje? Dlatego wspomniałem tutaj o chusteczkach, które są jednak o wiele tańsze niż sam spray. Wiadomo, że w dłuższej perspektywie lepiej jest sobie kupić spray, ale najlepiej na początku przetestować sobie właśnie chusteczki.

Odnośnik do komentarza

No chyba, że tak ? Ale wydaje mi się,ze powinno podziałać, bo sam próbowałem wczesniej bardzo wielu środków na powstrzymanie wytrysku i w porównaniu do innych raczej nie było żadnego tak skutecznego jak orgasm control. Jeszcze niezłe były gumki durex performa ale w ich przypadku minusem jest to, że jednak jest to bariera pomiędzy nią a Tobą i lepiej jest moim zdaniem bez gumek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...