Skocz do zawartości
Forum

Związek z głuchoniemym chłopakiem


Gość 999czarnulka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 999czarnulka

Od września uczę się w szkole z internatem, ponieważ w mojej rodzinnej miejscowosci nie bylo takiej szkoly do jakiej chcialabym chodzic. Mieszkam wiec w internaci na tygodniu a w weekendy jestem w domu. Poznałam tam chłopaka Damiana. Jest wspanialy, wyjątkowy, przystojny, jest z innej klasy poniewaz jest głuchoniemy. Zakochałam się w nim. wiem, że pewnie będziecie się śmiać że jestem glupa ze nie bedziemy mogli sie dogadac ani nic ale my naprawde sie dogadujemy, rozmawiamy normalnie na gg czy sms, a realu on pokazuje mi rozne gesty troche mnie uczy co te gesty oznaczaja, ostatnio polozyl moja reke na jego klatce piersiowej i pozalowal mnie w nia powiedziel ze jestem dla niego wyjatkowa. wiem, ze nie mowi tak jak inni, ale naprawde lepiej gorzej mozna z nim porozmawiac. moja mama sie zezloscila jak jej o tym powiedzialam ze po co mi chlopak ktory nie dosc ze ma problemy ze sluchem to jeszcze z mowieniem, ale ja go naprawde kocham nie chce zostawiac go tylko dlatego ze ma problemy!!!!!!!!!!!! ja sie ebde uczyla na samych 5 i naucze sie z nim lepeij porozumiewac tylko co zrobic zeby przekonac mame!!!!!!!!!!!!!!!! on jest wyjatkowy!!!!!

Odnośnik do komentarza

Myślę, że Twoja mama po prostu martwi się o Ciebie. Poszłaś do nowej szkoły, po części oderwałaś się od domu i nagle pojawił się tak naprawde obcy chłopak w Twoim życiu, którego sama nie znasz do końca. Sądzę, że ten fakt również ma wpływ na mamę, nie tylko problem ze słuchem. Najlepiej jakbyś porozmawiała z mamą o Damianie - jaki on jest, co w nim lubisz, jak rozmawiacie, jakie ma cechy itp. Nakreśl mamie jego obraz, aby wiedziała coś o nim. Związek z głuchoniemym chłopakiem niesie ze sobą na pewno wiele niedogodzeń, które wynikają chociażby z trudności rozmowy. Jeśli jednak czujecie coś do siebie, uważacie, że Wasza sympatia może przerodzić się w miłość, nie powinnaś rezygnować z tego związku. To, że ktoś ma pewne problemy zdrowotne, wynikające przecież nie z jego winy, nie jest powodem aby skreślać go jako dobrego człowieka, kochającego chłopaka i świetnego przyjaciela. Wytłumacz to mamie, a kiedy Wasza przyjaźń przerodzi się w poważniejsze uczucie i będziecie chcieli być razem, zorganizuj spotkanie mamy i Damiana, aby Twoja mama oceniła go obiektywnie i dostrzegła w nim ten urok, który uwiódł Ciebie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...