Skocz do zawartości
Forum

Turecka mentalność ?zdrada?co mam zrobić.


Gość rodzinnaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rodzinnaa

Pomóżcie proszę.mam 30lat.
wczoraj wieczorem musiałam zerwać z facetem gdyż złapałam go na tym,że zdradza mnie. pewna dziewczyna napisała do mnie na portalu ,podając wszystkie szczegóły ,daty godziny spotkań dosłownie wszystko ,ich wspólne zdjęcia .spotykaliśmy się pół roku a ona 5 mcy z nim.był na tyle perfidny że co dzień z inną....okazało się ,że ma jeszcze żonę i dzieci w innym kraju.natomiast to turek i jakoś chce go usprawiedliwić...nie patrząc na siebie...
zakochałam się szalenie ,ta dziewczyna też..
wczoraj go zablokowałam na portalach..ale dziś wariuje ....boże drogi korci mnie aby do niego zadzwonić...tak bardzo tęsknie...uzależniłam się od niego...to chore...nie byłam w związku od 8lat.kiedy skończyłam studia...ratujcie proszę...

Odnośnik do komentarza

Wypadalo by poszukac przyczyny,dlaczego przyciagasz i akceptujesz partnerow ktorzy maja przewage nad toba i to wykorzystuja realizujac swoje zachcianki zwiazane z popedem.Potrafia sie kamuflowac a ty nie potrafisz tego rozpoznac.Brak wiedzy i przystosowania.Dobro pomylone z naiwnoscia.Aktualnie masz naturalne opory w zrozumieniu i przed podjeciem zmiany.To ,ze chcesz nie wystarczy twoje ego (ja) nie ponioslo kleski mralno-etycznej,twoja krzywda nie jest jeszcze na takim poziomie energetycznym aby doszlo do zmiany(przebudowy osobowosci).Pewnie wykorzystalas wszystkie opcje, ktore zaoferowalo Ci otoczenie w rozwiazywaniu problemow.Doszlas od momentu gdzie skonczyly sie twoje mozliwosci i poprostu szukasz pomocy.Ale to nie takie proste, do zmiany jest potrzebny silny bodziec ego(ja) nie zmienia sie kiedy sami tego chcemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...