Skocz do zawartości
Forum

Odwlekanie związku


Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec października poznałam chłopaka. Spotykamy się co tydzień, 2 tygodnie bo mieszka daleko i jak na razie było 8 spotkań. On szybko się zakochał, mówimy sobie, że się kochamy, przytulamy i całujemy, jednak on twierdzi, że na razie jestem jego,, przyjaciółką". Miał już 4 dziewczyny, z którymi szybko wszedł w związek, ale łatwo został zraniony. Teraz po 2 spotkaniach twierdził, że czas pokaże kim dla siebie będziemy może zostaniemy parą albo dobrymi znajomymi. Ostatnio powiedział, że kiedy zaliczy wszystkie zagrożenia w szkole i zaakceptują go moje koleżanki to zobaczymy. Niby to dla ostrożności. Teraz zastanawiam się czy on się mną nie bawi. Co prawda z innymi,, przyjaciółkami" nie całuje się i nie pisze w ten sposób, ale dlaczego odwleka związek?

Odnośnik do komentarza

Chłopak jest daleko, powie Ci pięknego dnia, no dobrze jestesmy w związku a Ty zaczniesz się martwić co on robi jak mija 2 tygodnie od poprzedniego spotkania.Czy jesli on nazwie Waszą relację związkiem to to coś zmieni?

Związki na odległosc są bardzo trudne. Trudne są dla tych, którzy mieszkali niedaleko siebie, którzy mieszkali ze sobą i rozstali się bo jedno pojechało na studia, bo pojechało za chlebem. Tyle, ze oni chociaz zdążyli się poznac.

A wy jak jestescie w oddaleniu, to albo musicie sobie zawierzyc, ze teraz jest między Wami czas na powolne, bo z odległosci poznawanie się, albo lepiej sobie dajcie spokój.Zadnej parze nigdy nie służyła odległośc. Wy jeszcze parą nie jestescie a juz macie wpisaną odległośc. Chyba, ze liczysz iż znajomosc będzie tak intensywna, ze któres z Was zmieni dla drugiego swoją miejscówkę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...