Skocz do zawartości
Forum

Przestała kochać


Gość Jzcb

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 18 latkiem który miał wiele dziewczyn po których nigdy nie płakałem lecz znalazłem taka która poznawałem dłuższy czas ponad rok po czym doszło do spotkania teraz rozstaliśmy się i to jest bardzo przygnębiające i jestem temu winien ponieważ zaniedbałem związek tworzyłem kłótnie po czym zerwałem z nią z głupiej przyczyny nie myślałem trzeźwo kiedy to napisałem. Teraz nie chce mnie znac powiedziała ze już mnie nie kocha ale jednak mamy bardzo dużo wspomnień i chciałbym się dowiedzieć czy przestała mnie kochać czy powiedziała to w żalu zdenerwowaniu i rozsypce chciałbym się poradzić czy dać jej czasu. Zablokowała mnie na fb oraz snapie. Bardzo ją kocham.
Dać jej czasu żeby ochłonęła po czasie próbować złapać kontakt ? Bardzo mi zle ze jej nie ma :(

Odnośnik do komentarza

Jak na razie założyles juz drugi wątek w tej sprawie, w sprawie zdumienia, ze mialem tyle dziewczyn a ta jedna, młodsza ode mnie w którymś momencie ze mnie zrezygnowała. I myslisz jak jeszcze parę takich założyszysz, to dziewczyna zmieni zdanie?

Dorosnij, trzezwiej i zorientuj się, ze tak w życiu bywa. Kiedys może po rozstaniu z Tobą inne płakaly a teraz to Ty placzesz, bo jak dla Ciebie ten związek zbyt szybko się skończył.

Badz wdzięczny losowi, ze miales szczęscie przez jakis czas przebywac z fajną dziewczyną. Jestes tak młody, ze z czasem równiez jakąs równie fajną poznasz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...