Skocz do zawartości
Forum

Gdzie na botoks w Rzeszowie


Gość Masterka34

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej ocenie MK to bardzo dobra klinika jeśli chodzi o wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej, jak wypełnianie zmarszczek czy też modelowania ust bo z obu zabiegów korzystałam i jestem w pełni zadowolona z efektu końcowego :)

Odnośnik do komentarza

Według mnie jak najbardziej Magiczna Klinika to dobry wybór z resztą widzę że takie propozycje już się wcześniej pojawiły. Mnie osobiście zastanawiają nici liftingujące bo wiek już nie najniższy, a nadal chciałabym się sobie i mężowi podobać :)

Odnośnik do komentarza

Ja przede wszystkim chciałabym podobać się sobie ? Widzę, że w Magicznej Klinice mają kilka zabiegów, które mogłyby mnie zainteresować, ale oczywiście poradzę się w tej kwestii profesjonalistów, jeśli się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza

O, bardzo dziękuję, sama też nie pomyślałam, żeby zerknąć na stronę, ale wydawało mi się, że może będzie jakaś aplikacja rezerwacyjna. Ale jeśli przez stronę można sobie sprawdzić terminy w Magicznej Klinice, no to super ?

Odnośnik do komentarza

Moja przyjaciółka miała już dość duże doświadczenie z takimi zabiegami, ale z tego, co mówiła, to najbardziej chwali sobie Magiczną Klinikę, bo tam z efektu, jak i z przebiegu całego zabiegu była najbardziej zadowolona ?

Odnośnik do komentarza

Skąd Wy dziewczyny macie tą całą wiedzę? ? Ja to kompletnie nie wiem, jakie miejsca zawsze wybierać. Super, że ta Magiczna Klinika jest w wielu miastach w całej Polsce, bo każdy zainteresowany (w tym ja) może sobie skorzystać ? 

Odnośnik do komentarza

paulina - wiem, że większość pisała tutaj o botoksie, ale mnie interesuje modelowanie nosa. Nie trzeba w nim wiele zmieniać, nie jest źle, ale jednak drobne mankamenty chcą i chciałabym się tym zająć, a wiem, że w Magicznej Klinice coś takiego wykonują ?

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Gość jowi933 napisał:

Skąd Wy dziewczyny macie tą całą wiedzę? ? Ja to kompletnie nie wiem, jakie miejsca zawsze wybierać. Super, że ta Magiczna Klinika jest w wielu miastach w całej Polsce, bo każdy zainteresowany (w tym ja) może sobie skorzystać ? 

Przede wszystkim dużo czytam, sprawdzam i szukam opinii ? lubię też sama udzielać się na forum, aby inni wszystko wiedzieli ? A Magiczna Klinika jak najbardziej jest warta polecenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...