Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Masterka34

Gdzie na botoks w Rzeszowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Masterka34

Cześć. Szukam aktualnie gabinetu medycyny estetycznej w Rzeszowie do którego mogłabym wybrać się na zabieg botoksu. Jaki polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mylrene

No sama ostatnio byłam na dwóch zabiegach botoksu u doktor Szczepańskiej:
https://drszczepanska-ame.pl/zabiegi/botox-wygladzanie-zmarszczek-botoksem/

I jestem osobiscie bardzo zadowolona
nie bolało mnie bo bylo to wykonane niewielką igiełką
dostałam znieczulenie kremem
poza tym pani doktor bardzo miła i konkretna, wytłumaczyła mi dokładnie czego mogę się spodziewać

Jeśli chodzi o sam efekt to równiez spełnił moje oczekiwania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lotika87

Robiłam kilka razy dermomasaż w http://kosmetolodzy.rzeszow.pl/ pod stosowanie kosmetyków premium później. Efekty bardzo ciekawe, skóra bardziej zrelaksowana. Mocna redukcja zmarszczek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidia5

Jak szukacie dobrej jakości zabiegów, ale w dobrej cenie, to Magiczna Klinika będzie dobrą opcją, bo ceny mają niższe nawet o połowę, niż standardowo. Uważam, że warto, tam przyjmują wyłącznie lekarze medycyny estetycznej, można ich znaleźć w Rzeszowie, ale też w innych miastach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość katarinka
W dniu 10.06.2021 o 20:36, Gość lidia5 napisał:

Jak szukacie dobrej jakości zabiegów, ale w dobrej cenie, to Magiczna Klinika będzie dobrą opcją, bo ceny mają niższe nawet o połowę, niż standardowo. Uważam, że warto, tam przyjmują wyłącznie lekarze medycyny estetycznej, można ich znaleźć w Rzeszowie, ale też w innych miastach.

MK bardzo dobra miejsce na wypełnianie zmarszczek i inne drobne zabiegi na twarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kredka0
W dniu 10.06.2021 o 20:36, Gość lidia5 napisał:

Ile kosztuje tam wypełnianie zmarszczek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidia5
W dniu 18.06.2021 o 16:09, Gość kredka0 napisał:

Ile kosztuje tam wypełnianie zmarszczek?

Za botoks trzeba zapłacić 279 zł także mało, bo normalnie takie zabiegi kosztują około 600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elllaella

Na lwią zmarszczkę lepszy jest botoks czy kwas hialuronowy? Czytałam też o jakichś zabiegach laserowych na zmarszczki, czy to działa? Co polecacie? Bo pierwszy raz będę wykonywać taki zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elwira
W dniu 27.06.2021 o 23:12, Gość elllaella napisał:

Na lwią zmarszczkę lepszy jest botoks czy kwas hialuronowy? Czytałam też o jakichś zabiegach laserowych na zmarszczki, czy to działa? Co polecacie? Bo pierwszy raz będę wykonywać taki zabieg.

Wydaje mi się, że takie pionowe i poziome zmarszczki na czole to botoksem się wypełnia. W każdy razie najlepiej się spytać specjalisty jak to wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alicjakotoowska

W magicznej klinice ceny są super niskie, ale jednocześnie jakość zabiegów jest na bardzo wysokim poziomie, wiec nie ma się czego obawiać. Uważam, że warto zabiegi powinny być dostępne dla wszystkich nie tylko dla tych z grubym portfelem. oza tym zawsze sobie można nazbierać kasy, nawet jak się ma dość mocno ograniczony budżet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DiDi

Może ceny mają niskie, ale absolutnie nie idzie to w parze z ich jakością. Wszystko profesjonalnie, komfortowo, miła atmosfera podczas zabiegów. Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość saszka
W dniu 2.07.2021 o 00:45, Gość DiDi napisał:

Może ceny mają niskie, ale absolutnie nie idzie to w parze z ich jakością. Wszystko profesjonalnie, komfortowo, miła atmosfera podczas zabiegów. Jestem na tak.

Czyli nie zawsze niska cena to niska jakość usługi. No, ale trzeba wiedzieć, gdzie szukać, co wcale nie jest takie łatwe w dzisiejszych czasach, bo klinik jest multum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milewskaklaudia

No jasne, że niska cena nie zawsze oznacza, że usługa będzie słabej jakości, ale tak jak piszesz trzeba wiedzieć, gdzie się udać, korzystać wyłącznie ze sprawdzonych klinik. Najlepiej sugerować się opinią o poszczególnych specjalistach, lekarzach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidka1977

ul. Cegielniana 36/13 tam przyjmują specjaliści z Magicznej Kliniki w Rzeszowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszkakot

Dzięki za konkrety, chętnie sprawdzę, bo od dłuższego czasu się wybieram na zabieg i wybrać się nie mogę. Jakość mam obawy, że coś pójdzie nie tak. Trochę panikara ze mnie 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość starakala

Ratunku, mam problem ze zmarszczkami na czole, co robic? tylko botoks wchodzi w grę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kolaa

Konsultacja z lekarzem na pewno się przyda, to podstawa. Jeżeli chodzi o górne partie twarzy to zazwyczaj botoks się wykorzystuje do wygładzania zmarszczek to prawda. Oczywiście najlepiej posłuchać lekarza a nie ludzi na forum:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co racja to racja. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego miejsca na zabieg, z kompetentną kadrą, która faktycznie doradzi, a nie "wciśnie" pierwszy lepszy zabieg. Ja w Rzeszowie chodzę do Magicznej Kliniki. I bardzo sobie chwalę współpracę. Wcześniej robiłam botoks, teraz robię nici PDO. Doradzono mi to właśnie tam i to był strzał w dziesiątkę. Poczytajcie trochę o zabiegu. Wiem, że na ich stronie jest opisany https://magicznaklinika.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak w innych miastach, ale Magiczna Klinika w Rzeszowie ma mega fajne oferty. Na botoks też. Regularnie u nich robię - zawsze czekam na promocje. Szybko, praktycznie bezboleśnie. Do tego higienicznie i w miłej atmosferze. Także same plusy. Nie mam jeszcze głębokich zmarszczek, ale na te co mam - działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

malena76, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat swoich odczuć? Znam Magiczną Klinikę i jestem ciekawa, jak inne dziewczyny do tego podchodzą. Sama myślę nad kolejnymi zabiegami, bo mam bardzo dobrą opinię. Może wiesz coś więcej na temat wypełniania ust?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lilia17, moje odczucia są świetne, obsługa jest bardzo profesjonalna i miła. Widać, że mają doświadczenie w ręku. Lubię tam chodzić, bo za każdym razem jestem zadowolona z efektu. Poza tym ceny są na każdą kieszeń, a często występują promocje. Też chodzisz do nich regularnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasiunia90

malena76, to ciekawe, co piszesz, bo też słyszałam wiele dobrego na temat Magicznej Kliniki w Rzeszowie. Sama myślę nad botoxem, bo to już te lata, że wygładzenie zmarszczek się przyda. Boje się tylko, że to będzie bolało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bój się, bo otrzymasz miejscowe znieczulenie, więc praktycznie nic nie poczujesz. Jeśli chodzi o botox, to rzeczywiście efekty są widoczne od razu gołym okiem. Później jest tylko lepiej. Polecam Ci ich, bo mają doświadczenie i miły personel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lucynka71

lilia17, a jakie są Twoje odczucia w kwestii nici liftingujących PDO? Bo czytałam o tym zabiegu i wygląda to obiecująco. Ja wygląda cały zabieg i rekonwalescencja? Boli to wszystko? Nie chcę później przez kilka tygodni mieć opuchniętej twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lucynka71, w kwestii nici liftingujących PDO, to szczerze polecam na głębokie zmarszczki. Zabieg nic nie boli, bo jest miejscowe znieczulenie. Poza tym Magiczna Klinika ma atrakcyjne ceny. Niedawno czytałam jeszcze, że na te mniejsze, pierwsze, pomaga też botox, więc lepiej zacząć od tego. Botoxem można też wypełnić np. lwią zmarszczkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...