Skocz do zawartości
Forum

Zgrubienie na rzuchwie


Gość kone

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Piszę tutaj, bo już naprawdę nie wiem gdzie powinnam się udać, a może ktoś był w podobnej sytuacji i potrafi pomóc? A więc. W sierpniu miałam ekstrakcję dolnej ósemki. Wszystko przebiegało bezproblemowo. Do czasu. Jakoś od miesiąca zaczęłam odczuwać ciągnący ból w okolicach miejsca w którym rosła kiedyś osemka. Ponadto, pojawiło mi się w tym miejscu zgrubienie na żuchwie (od strony zewnętrznej). Problem w tym, że te zgrubienie jest tak jakby na kości... Patrząc w lustro dostrzegam minimalną asymetrię twarzy i jak się dotknę po jednej stronie i po drugiej stronie szczęki to wyczuwam znaczącą róźnice. Zgrubienie jest twarde... bezbolesne. Udałam się już do dwóch dentystow. Tego ktory przeprowadzal zabieg i do dentysty rodzinnego. Zrobiono mi rentgen. Nic nie wykazalo... Oby dwoje lekarze stwierdzili, ze wszystko jest okej, a na temat zgrubienia nie powiedzieli nic, tylko tyle, ze nie wiedza co moze byc przyczyna... Wiec, jezeli przyczyna nie jest ta wyrwana osemka to co innego? Jakie badania powinnam zrobic i do jakiego lekarza sie udac? Mial ktos z Was kiedys podobna sytuacje? Prosze o odpowiedz.. troche jestem zaniepokojona. Zbyt duzo rzeczy wyczytalam w internecie na ten temat....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...