Skocz do zawartości
Forum

Cechy idealnego mężczyzny


Gość WiRCIa225

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jakie cechy musi mieć Wasz idealny mężczyzna??? Mój musi być na pewno dobrym człowiekiem, nie agresywny, nie mający probemu z alkoholem, pracowity i oczywiście musi mnie kochać!!!!!!!! Co do wyglądu, to podobają mi się faceci w okularach, no i żeby byl wyższy. A jak jest z Wami? Jakich cech szukacie i są niezbędne, a na jakie wady przymkniecie oko????

Odnośnik do komentarza

Wysoki tak, ale nie za bardzo, wystarczy jak wyższy ode mnie. Zdecydowanie brunet. Ciemna karnacja. Dobrze zbudowany, żeby było się do czego przytulić i gdzie schować w ramionach. Poza tym musi miec olbrzymie poczucie humoru, żeby mnie wyciągać nawet z najczarniejszych myśli. Powinien być zaradny, potrafić robić takie domowe rzeczy, a nie wzywać fachowca do wbicia głupiego gwoździa. No i jeszcze mógłby gotować :)

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Pytanie nie do mnie, ale waszym jezykiem odpowiem.
Powinien byc:
Kochajacy, wierny, wysoki, dobrze zbudowany, spokojny ale i za razem szalony, powazny ale i za razem zabawny, zaradny, bez nalogow, sznujacy, bogaty, pochodzacy z dobrej rodziny, niezwracajacy uwagi na inne kobiety, wyrozumialy, pracowity, poswiecajacy 100% czasu kobiecie, posluszny jak pies, silny, wytrwaly, zdecydowany, komunikatywny, ladny, zawsze przytakujacy, taki consie nigdy nie doluje, sprytny, czujny, wytrwaly, wyksztalcony, czuly, zadbany, rozrywkowy, z klasa, bez mrocznej przeszlosci, niekarany, punktualny, lagodny, kreatywnie myslacy, pewny siebie, ....

Hah fajnie sobie dziewczyny pomarzyc, co?
A jak nie bedzie mial niebieskich oczu tylko braz, a reszta tonideal, to co wtedy,mwnodstawke i szukamy dalej tego IDEALU?
Dobrze ze dziewczyny z biegiem lat dojrzewaja emocjonalnie, bo jakby takie byly w doroslym zyciu to cale zycie by szukaly ksiecia z bajki....
Pozdrawiam te ktore odnalazly swoj wymarzony za czasow mlodosci ideal...

Odnośnik do komentarza

hahaha Pietuch padłam :D Jak by nie było, to zawsze mnie śmieszyły takie "listy", w szczególności jeśli zawierały w sobie cechy wyglądu, tak jak właśnie mówisz, z oczami czy włosami ;)
mi się zawsze podobali bruneci z brązowymi oczami, i co?miałam 15 lat jak poznałam swój ideał- blondyna z niebieskimi ;) i jestem z nim już kupę lat.

Odnośnik do komentarza

Kobiety, chceta idealnego faceta taaak! Musi kochac, Zarabiac na rodzine, byc silny, pomagac, byc meski..........
A my faceci mamy taka wizjie co do idealnej kobiety:
Musi kochac, lubiec seks, gotowac, stac przy garach i bawic dzieci, robic dobre zarcie........oooo sorry juz wojne rozpetalem bo dziszejsza kobieta to przeciez sie odnajduje, pracuje robi kariere.....facet jak kiedys musi byc ale kobieta to juz nie. Dlatego macie teraz coraz wiecej ciot, wy do pracy my do kuchni......zamieniamy sie hahaha

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim: kochający! wierny, wykształcony, z ogromnym poczuciem humoru, rozrywkowy, wysoki przystojny, opiekuńczy z ciekawym zawodem, chwalący się swoją żoną, kulturalny lubiący swoich teściów, tolerancyjny, obsypujący prezentami taki jak MÓJ MĄŻ! :) przy takim mężczyznie nigdy nie można sie nudzić sprawia że każdy dzien jest lepszy od poprzedniego:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...