Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość p...u

Co zrobić w przypadku różnic pomiędzy libido obojga małżonków?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p...u

Żona zapewnia mnie że nic złego się nie dzieję.mieszkamy ze sobą od siedmiu lat,mamy dwójkę dzieci i dogadujemy się na wszystkich płaszczyznach, oproczsexu.ja gm to robił kilka razy w tygodniu a moja żona najlepiej wcale.nigdy nic nie inicjuje(chyba że wróci wypisy z wypadu z kolezankami)ogólnie jej libido wciąż spada,ale ona twierdzi że to nie jest wielki problem i jest głucha na moje wołanie.spada mi pewność siebie,nie czuję się zdrowo ani psychicznie a i fizycznie zaczynam mieć wątpliwości, co do mojej atrakcyjności.próbowałem podejmować rozmowy, proponowałem pójście do specjalisty,ale dostałem jeden numerek i problem wciąż narasta.co ze zrozumieniem partnera, jakiś kompromis?? do tej pory to ja się wstrzymywalem i starałem się być wyrozumiały,zaś moja partnerka nigdy po trzezwemu nie zaczęła tematu . Proszę o radę, bo mam często straszne rozwiązania problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudna sprawa, wiele kobiet szczególnie po porodzie traci ochotę na seks i ma gdzieś potrzeby męża, tak jak mąż ma gdzieś to, że żona nie ma ochoty.
Myślę, że duże znaczenia ma tu orgazm, a właściwie jego brak, jeśli potrafiłbyś doprowadzić żonę do orgazmu, nie unikała by zbiżeń.

A tak, rodzą się nieporozumienia, często wymuszania czy zdrady.

Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u seksuologa.


Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SamartES

W moim przypadku pomogło zastosowanmie IQman i już bez probnlemu dogadzam za każdym razem zonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...