Skocz do zawartości
Forum

Ulubione pozycje seksualne


aanielkaa

Rekomendowane odpowiedzi

daj spokój czym się krępować? nie raz było pisane, że mogą być jakieś zmiany hormonalne i powinno się zrobić badania:) Masz zaufanego lekarza? Bo ja początkowo też nie chciałam o wielu rzeczach mówić, ale ginekolog wzbudziła moje pełne zaufanie i teraz o wszystko się ją pytam:) Myślę, że warto spróbować, a jeżeli powie, że to Twój problem to świadczyłoby tylko o danym lekarzu...

Odnośnik do komentarza

Acha, seks jest czymś naturalnym, jesteś kobietą, masz partnera, jestes po porodzie - nie masz się czego wstydzić, przecież robisz to dla siebie i dla związku nie dla niego. Poza tym nie tylko Ty masz ten problem o ile wiem o to się często zdarza po porodzie. Uwierz, że lekarze słyszeli tak wiele dziwnych rzeczy, że to będzie dla niego bez szału :)

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Odnośnik do komentarza

Bardzo lubię na pieska od tyłu :) trzymając partnerkę za włosy, lub pierś, czasem jakiegoś klapsa daj w pośladek :) pięknie wygląda pupa i piersi ! lubię też jak jest lustro i wtedy widzę te jej miny i cucyszki z przodu . Kolejna pozycja pozycja 69 jednocześnie daję przyjemność i biorę tak cudownie jest robić minetkę jednocześnie kończąc w ustach partnerki !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...