Skocz do zawartości
Forum

Podniecenie na widok kobiecych stóp


Gość Alien

Rekomendowane odpowiedzi

no inna, ale wiesz kazdy człowiek jest inny, opoki nie krzywdzi drugiej osoby niech robi co chce. Stopy mają swój urok, jak kobieta ma zadbane stópki, ładne pazurki, to naprawdę jest ładne, ja zazdroszcze takim kobitkom bo mam krzywe brzydkie palce nie jestem zadowolona z moich stóp, moje na pewno nikogo nie podniecają :(

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

W fetyszu stóp najlepsze jest to że normalny seks możemy uprawiać godzinami, znaczy osoba którą podniecają tylko stopy, oczywiście seks normalny bo nie mówię tu o jakichś perwersjach i zboczeniach typu pozycja na misjonarza.
Co ciekawe, jeśli partnerka przypadkiem bądź specjalnie nadepnie nam na członka to możemy dość w przeciągu minuty, a nawet kilku sekund, dlatego większość kobiet lubi fetyszy stóp bo w normalnym stosunku nie kończą po 5 minutach, a po kilku godzinach.
Z drugiej strony jednak, stopy mają dużo punktów erogennych i kobieta może szczytować nawet przez same pieszczenie stóp, oczywiście wiadomo że pojęcie "fetysz stóp" jest to temat szeroki bo to nie jest tak że wszyscy lubią np. ssać palce u stóp. Jedni lubią je całować, inni lubią ich zapach (nie mylić ze smrodem przepoconych stóp) a jeszcze inni lubią je lizać. Jednych kręcą duże stopy, innych małe i drobne, jeszcze innych młodych dziewczyn (18-25) a są też tacy którzy zwracają uwagę tylko na stopy kobiet po 40-ce.
Oczywiście są kobiety które nie lubią pieszczot stóp i nawet sam z taką byłem... musiałem się z nią rozstać bo nie była w stanie mnie zaspokoić.
Z tym że fetyszyści nie ograniczają się tylko i wyłącznie do stóp. bo mnie np. kręci też pieszczenie kobiety oralnie a szczególnie jak mi siada na twarzy, wtedy mam nad nią pełną kontrolę, mogę ją albo docisnąć albo podnieść :)

Odnośnik do komentarza
Gość benjamino

Zadbane kobiece stopy, ciemno czerwono, ciemno brazowo, ciemno niebiesko, czy nawet na czarno pomalowane paznokcie w nozkach i w raczkach, dlugotrwale lizanie kobiecych stop, kobieca nozna pomiedzy paluszkami masturbacja penisa, delikatne deptanie stopka w szpilkach kutasa przez kobiete, jej nozki i jej pupa na mojej twarzy, lizanie czystej cipeczki i pupy, pieszczenie jej cycuszkow i ssanie jej sutkow. Kaptalna sprawa ! Nawet moja dupe bym jej dal jak Ona tylko zechce. Moze wyruchac mnie nawet gumowym . Nie dbam o to czy bedzie on maly czy duzy ! .

Odnośnik do komentarza
Gość benjamino

Sliczne zadbane kobiece stopy czy w szpilkach czy nie, naprawde sa podniecajace i wspaniale pod kazdym wzgledem, w szczegolnosci przy dlugotrwalej masturbacji penisa. Pomiedzy mieciutkimi stopami czy paluszkami od spodu, pomiedzy zelowkami w szpilkach, pomiedzy palcami od nog, z widokiem na nagie cialo i otwarte krocze kobiety, czy tez branie do ust jej czerwono brazowo czarnych pedicured palcy od stop,calowania i lizania mieciutkich stop od spodu, przy rownoczesnej aplikacji recznej masturbacji przez ciemno czerwona manicured dlon kobiety. Wspaniale !

Odnośnik do komentarza
Gość katorek19

Wydaje mi się że takie fetysze nie są zależne od nas , po prostu to się pojawia z dojrzewaniem no bo popatrzcie ? to nie jest tak oo lubię stopy lubię to robię to .. Nie , po prostu musi cię to pociągać a czy to nasza wina że kogoś coś pociąga ? .Kocham stopy mojej dziewczyny bardzo mnie pociągają jak ma je w skarpetkach albo w rajstopach wtedy je wącham masuje całuje . Mam wtedy ogromne podniecenie seksualne i jestem gotowy do długiego seksu z moją dziewczyną która jest ogromnie zadowolona.A stopy jest to najbardziej powszechny fetysz u facetów . Ja po prostu patrze na stopy pięknie to strasznie się podniecam tyle po prostu tak to na mnie działa , zupełnie to nie moja wina tak po prostu jest

Odnośnik do komentarza

Oo, widzę, że masz fetysz stóp :) Wg mnie sporo osób ma jakiś fetysz, jednak nie każdy ma odwagę się do tego przyznać. Ja np bardzo lubię BDSM. Kiedy wyobrażam sb, że jestem związana (lub kiedy jetem związana przez mojego faceta) robi mi się mokro 0:) Tak samo jest z oglądaniem zdjęć związanych dziewczyn. I nie ma co się wstydzić. Ktoś inny może lubieć nogi w szpilkach, a jeszcze ktoś inny spanking (cóż, delikatny spanking też jest jak najbardziej w porządku ^^) Takie fetysze są na prawdę fajne, szczególnie w porównaniu z zamiłowaniem do odchodów chociażby

Odnośnik do komentarza
Gość Slawomirek

Oczywiście, zboczenia! Najczęściej zboczency tego rodzaju preferyja fetysz biustu, na drugim miejscu waginy i pupy. To niedopuszczalne! Leczyć fetysze! Seks tylko dla prokreacji i tylko po ciemku, tylko po slubie koscielnym i tylko raz czy dwa razy w zyciu, jak najmniebstykac ciala aby zniwelowac ten przebrzydly grzech. A jak zbyt przyjemnie, to szybko do spowiedzi z prawdziwym szczerym zalem za ten straszny wystepek. Ludzie ogarnijcie sie, czym sie rozni fetysz stop od fetysza piersi ? Poza czestotliwoscia wystepowania i spolecznymi uwarunkowanymi kulturowo skojazeniami? To ze ktos jest inny nie zawsze znaczy, ze jest gorszy czy chory. Tacy ludzie normalnie sie zenia, mnoza, maja dzieci, a jak trzeba to oddaja zycie za ojczyzne jak na mezczyzne przystalo.

Odnośnik do komentarza
Gość Brat młodszy

Mnie też kręcą zadbane stopy a jak są w cienkich rajstopkach to już w ogóle. Moja siostra ma idealne stopy. Ma 47lat a bzyknal bym ją. Nie raz zabawialem się jej pachnącymi rajstopkami w które finiszowalem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...