Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Alien

Podniecenie na widok kobiecych stóp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alien

Nie wiem czemu ale strasznie podniecają mnie kobiece stopy. To taki mój fetysz, jak widzę ładne i zadbane stopy to od razu jestem gotowy. Nie wiem czy jest to normalne bo czasami to aż sam siebie przerażam.Czy wy też macie takie coś, nie wiem czy to można zaliczyć do fetyszy, ale wydaje mi się, że tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja czytałam o tym ze faceci maja fetysz na punkcie kobiecych stop i ze lubią ssac palce u stop kobiecych ale dla mnie to ohydne i niehigieniczne jakos tak bym sie w zyciu na to nie zgodziła!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

różni ludzie mają rózne fetysze ja słyszałam o stopach, dłoniach, ostatnio przeczytałam gdzies ze modny jest seks w ktorym mezczyzna wklada kobiecie penisa pod pache, nie wiem co w tym podniecajacego ale jak widac rozni ludzie maja rozne potrzeby seksualne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a dla mnie to jest jakieś dziwne... Bo co może być podniecającego w damskich stopach albo penisie pod pachą...

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój fetysz to podofilia. Fetysze ogólnie, to pewne preferencje seksualne, perwersje, które sprawiają, że osoba uzyskuje satysfakcje seksualną po kontakcie z obiektem pobudzającym, czyli fetyszem. Fetyszem mogą być nie tylko stopy, ale także ubrania, np. przebieranie się w kostiumy, albo sytuacje, zachowania, które pobudzają fetyszystę. Istnieje wiele rodzajów fetyszyzmu, jak podaje Wikipedia, możemy wyróżnić:

# agorafilia − bodźcem seksualnym są miejsca publiczne,
# akrotomofilia, dysmorfofilia − fetyszem jest okaleczone lub zdeformowane ciało partnera,
# endytofilia − osiąganiu satysfakcji seksualnej wyłącznie z ubranymi partnerami,
# nekrofilia − dewiacja seksualna polegająca na podejmowaniu obcowania płciowego z osobą zmarłą,
# koprofilia − bodźcem seksualnym jest kał i czynności związane z nim,
# apotemnofilia − fetyszem jest własne okaleczone ciało (zob. też samookaleczenie),
# grawiditofilia − fetyszem jest brzuch ciężarnej kobiety,
# klizmafilia − satysfakcja seksualna jest osiągana poprzez wlew doodbytniczy,
# pigmalionizm (agalmatofilia) − osiąganie stanu podniecenia płciowego na widok wizerunków, np. zdjęć, rzeźb, obrazów,
# podofilia − fetysz związany ze stopami,
# urofilia − przedmiotem pożądania seksualnego jest mocz,
# heterochromofilia − fetysz związany z odmiennym kolorem skóry partnera
# sthenolagnia − fetysz związany z odczuwaniem satysfakcji seksualnej w przypadku obcowania z wyrzeźbionymi mięśniami,

Wg psychiatrów, fetysze są zaburzeniem seksualnym, jednak sympatia do stóp nie wzbudzałaby we mnie strachu przed takim upodobaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tymi fetyszami to zalezy co podnieca. Bo stopy to jeszcze jeszcze, ale podniecanie się na widok obrzydliwych rzeczy jest po prostu obrzydliwe i gdybym miała takie coś to raczej bym się nie przyznała przed nikim... :)

Love, laugh and live! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Złośliwa

fajny fetysz nie jest zły ale podniecanie się na widok osoby wypróżniającej się..... to już zboczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie to jeżeli obie strony są świadome tego co robią i godzą się na to, przy czym nie ucierpią osoby trzecie oraz zwierzęta to mogą robić co chcą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podofilia hahahaha o matko, ale to straszne jest dla mnie to jest lekko zboczone ale ta nekrofilia czy zoofilia to uwazam ze powinno sie leczyc tych ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rosa

niektóre fetysze są fajne np mojego chłopaka podnieca strasznie jak się kochamy a ja mam szpilki na nogach. Albo jak mam na sobie tylko perły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madzia

Skąd wiesz sindy, może go coś właśnie podnieca, ale wstydzi się powiedzieć. pytalas w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja musze zaczac zadawac pytania mezowi bo widze ze o wielu sprawach moge nie wiedziec... :D

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli podniecają go jej dłonie to ja bym nic nie mówiła...

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pomarańcza1

a ja rozumiem, że stopy moga podniecać. Mnie nie rusza ich widok; ja mam akurat inny fetysz (uwielbiam się przebierać, ciuszki, szpilki, peruki, odgrywac role-robię to tylko przy mężu, któremu to się podoba); ale mam znajomych z pewnymi delikatnymi fetyszami (podofilia) i uważam że są normalnymi, fajnymi ludźmi. Ważne żeby nikomu nie szkodzić swoimi upodobaniami. (Nekro-; zoo-; i inne niektóre -filie są na prawdę okrutnie obrzydliwe i chore, ale żeby wszystkie delikatne smaczki czy bodźce wrzucać do worka psychopatów?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nikt nie wrzuca przecież do worka psychopatów po prostu jest to inna forma podniecenia

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...