Skocz do zawartości
Forum

Problem z dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 20 lat, a moja dziewczyna ma 19. Jestesmy razem 2 lata. Moj problem polega na tym ze od pewnego czasu ona sie zmieniła nie pokazuje uczuć. Zaczęła poatrzyc na jej ex i lajkowac jego zdjęcia. Zwróciłem uwagę jej i dopiero wtedy go zablokowała. Nie widzieliśmy sie 2 dni wczoraj po pracy chcialem spotkqc sie z nia, a ona ze jej sie nie chce ubrać. Ona lubi albanczykow byla z kilkoma ale mowila ze nie chce byc z nimi ale z tym lajkowaniem zdj i patrzeniem na innych to juz sam nie wiem. Nie wiem dlaczego sie zmienila. Jak mam podejsc do tego czy mozna to jakos jeszcze naprawić. Dziękuję za kazda odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że po dwóch latach związku wzajemna fascynacja sobą ustąpiła miejsca nudzie i rutynie. Już trudniej się Wam wzajemnie zaskakiwać, trudniej o zainteresowanie, dlatego wkrada się powoli nuda, o czym świadczy chociażby fakt, że dziewczynie nawet nie bardzo zależy na spotkaniu z Tobą. Szuka innego obiektu zainteresowania, np. lajkując zdjęcia innych mężczyzn w Internecie. Nie wiem, czy Waszą relację dałoby się naprawić. Wierzę, że tak, ale oboje powinniście chcieć naprawy związku. Sam w pojedynkę niczego nie zdziałasz. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...