Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość milka2613

ortodonta Warszawa Białołęka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olivvka

Rock Your Smile to renomowane centrum ortodontyczne, na Białołęce mają również swoje gabinety. Sama jestem pacjentką i wg mnie opieka u nich jest na najwyższym poziomie, a ceny są porównywalne z innymi klinikami w Wawie. Tutaj jest za to wszystko transparentnie rozpisane: plan leczenia, umowa, czas leczenia i koszty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Livia

Polecam gabinety Eurodental. My chodzimy do nich całą rodziną i jesteśmy zadowoleni z jakości usług i podejścia do pacjentów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Inka

My całą  rodziną korzystamy z opieki  stomatologicznej w ramach pakietu Komfort. Świetna sprawa bo za niewielkie pieniądze można mieć zapewnioną kompleksową opiekę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zorro
W dniu 8.02.2019 o 12:57, Gość daertyl napisał:

W Łomiankach niedaleko Białołęki znajduje się bardzo dobry gabinet ortodontyczny. Polecam wam się skontaktować z centrum stomatologicznym http://www.dentysta-torun.pl/uslugi/ortodoncja/ Tam na pewno będą potrafili pomóc wam i waszym zębom.

A trudno znaleźć to miejsce? Dojadę tam łatwo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek03
W dniu 27.08.2019 o 09:29, Gość miszaaaaaaa napisał:

moje problemy od niedługiego czasu, ale z sukcesami rozwiązuję w Zili Clinic i bardzo polecam. Polecam, bo zaoszczędziłem już niezłą sumę (wystarczyło inne podejście do diagnozy i trochę większe zaangażowanie, aby okazało się, że jednak nie muszę wydawać X tysięcy na ten problem).

http://implantytorun.pl/aparat-na-zeby-ktorego-nie-widac/

Dam głowę, że wiele gabinetów zdziera kasę niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brzoza103
W dniu 31.01.2019 o 23:08, Gość GośćWWA napisał:

Aparat lingwalny jest całkowicie niewidoczny dla otoczenia, ponieważ jest mocowany po wewnętrznej stronie zębów, natomiast to jeden z droższych typów aparatów. W kwestii ortodoncji to polecam http://dentysta-torun.com/przezroczysty-aparat-ortodontyczny-orthocaps/ - jeżeli szukasz bardzo dobrego ortodonty z bliskich okolic dzielnicy Białołęka.

A czy to przeszkadza w jedzeniu/mówieniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BigMaki09
W dniu 30.09.2019 o 10:08, Gość malikaoi napisał:

Jeżeli chodzi o ortodontę to spokojnie mogę polecić tą klinikę http://www.ortodontatorun.pl/faq-najczesciej-zadawane-pytania/ Zajmują się nie tylko ortodoncją. Mają cały pakiet usług stomatologicznych. Jestem bardzo zadowolona z leczenia u nich. Dodatkowy plus za łatwy dojazd możliwość parkowana. Polecam

Szukam kogoś, kto usunie diastemę, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milenaa89

Ja z córką chodzę do dr Chruściel do Rock Your Smile. Nie mieszkamy w Warszawie, ale wizyty mamy co kilka tygodni, a przynajmniej wiem, że córka jest w dobrych rękach. Z efektów leczenia jestem bardzo zadowolona, pani doktor bardzo o nas dba 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kinga81

Zdecydowanie Rock Your Smile, my chodzimy do dr Teodorczyk - "my", czyli zarówno ja, jak i moja córka. Na "stare lata" postanowiłam bowiem pozbyć się w końcu największego kompleksu, jakim były krzywe zęby 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iga

My całą rodziną korzystamy z usług stomatologicznych w Lux Med.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...