Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość milka2613

ortodonta Warszawa Białołęka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość milka2613

Hej, ktoś chodzi może do Rock Your Smile na ul. Odkrytą? Ja właśnie idę niedługo na pierwszą wizytę do dr Agnieszki Chruściel - zachęciły mnie bardzo dobre opinie o tym centrum ortodontycznym i o pani dr i mam nadzieję, że i ja dołączę niedługo do grona zadowolonych pacjentów z pięknym uśmiechem :) Zastanawiam się tylko, jaki aparat wybrać... Pewnie to mi zaproponuje lub dobierze pani dr, ale co myślicie o takim niewidocznym aparacie? Czy ktoś może się wypowiedzieć, kto taki nosi? Kusi mnie taka opcja bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj lekarza na pewno, on pomoże dobrać najlepszy aparat. I na możliwości finansowe bo wiadomo każdy inaczej kosztuje. A co do ortodonty to w Warszawie nie ale w Radzyminie mogę polecić (z Białołęki nie jest tam daleko) dr Mąkal w Centrum Medycznym Panorama, świetna pani doktor, ma duże doświadczenie i z trudnymi przypadkami też daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość żaneta2727

Świetny wybór :). Rock Your Smile cieszy się renomą i b.dobrymi opiniami swoich pacjentów. Zrobiłam duży reaserch, szukając lekarza dla siebie. Ja też rozpoczynam u nich leczenie, z tym że na ul. Ostrobramskiej u dr Krakowiak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość loraa

Jako dziecko nie chciałam nosić aparatu na zęby. Będąc nastolatką sama poprosiłam rodziców o wizytę u ortodonty. Wybraliśmy lekarza z www.ortodontapszczyna.pl. To bardzo dobry i miły specjalista. Często chodziłam na dopasowanie aparatu. Dzięki solidnej pracy ortodonta wyprostował moje zęby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cynka333

Hej, i jak po pierwszej wizycie u pani dr Chruściel w Rock Your Smile? Moja koleżanka tam chodzi i dała mi właśnie na tę panią doktor namiar, podobno jest super specjalistką :) A jak Twoje wrażania? Ja planuję się zapisać na wizytę jakoś na początek 2019 roku, bo muszę trochę się przygotować finansowo i na pewno wyleczyć zęby, mam 2-3 ubytki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milka2613

Hej, no mam już aparat :) Postawiłam na aparat estetyczny, aby mniej rzucał się w oczy. Sama pani doktor Chruściel jest naprawdę świetnym fachowcem, lekarzem z powołaniem. Z cierpliwością odpowiada zawsze na moje "tysiąc pytań do...". Co do planu leczenia, to jestem miło zaskoczona, bo aparat będę nosić tylko rok :) Jak ktoś szuka ortodonty w Warszawie, bardzo polecam Rock Your Smile!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelina_m30

ja aparat ortodontyczny robiłam w centrum medycznym Corten Medic, wybrałam kryształowy bo jest bardziej estetyczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość432

Ja właśnie się przymierzam do założenia aparatu w nowym roku i szukam ortodonty i z tego co czytam, to Rock Your Smile jest świetnym miejscem, lekarze z tego centrum ortodontycznego mają b. dobre opinie, co dla mnie jest oczywiście z wiadomych względów b. ważne. Jeszcze nie wiem, który lekarz by mnie interesował, ale czytałam o aparacie lingwalnym, czy ktoś z Was może coś więcej na jego temat napisać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość GośćWWA

Aparat lingwalny jest całkowicie niewidoczny dla otoczenia, ponieważ jest mocowany po wewnętrznej stronie zębów, natomiast to jeden z droższych typów aparatów. W kwestii ortodoncji to polecam https://ewapawlak.com.pl/ - jeżeli szukasz bardzo dobrego ortodonty z bliskich okolic dzielnicy Białołęka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daertyl

W Łomiankach niedaleko Białołęki znajduje się bardzo dobry gabinet ortodontyczny. Polecam wam się skontaktować z centrum stomatologicznym http://ortodentis.pl/ Tam na pewno będą potrafili pomóc wam i waszym zębom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sabina94

Mój chłopak tam chodzi, ma bardzo dyskretny aparat, w zasadzie go nie widać tak na pierwszy rzut oka, jak się ktoś nie przyglądnie. Ja też będę nosić aparat, ale dopiero w wakacje pójdę założyć. Myślę, że pójdę tam gdzie mój chłopak, bo on jest bardzo zadowolony i widzę efekty jak zmieniają się jego zęby, a poza tym Rock Your Smile ma ogólnie bardzo dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gonarten

Bardzo dobra placówka stomatologiczna zajmująca się ortodoncją znajduje się na Mokotowie. Wszystkim osobom z Warszawy i okolic polecam zapoznać się z ofertą http://bestdent.com.pl/ Tam spotkacie się z doświadczonymi specjalistami, na których można polegać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miszaaaaaaa

moje problemy od niedługiego czasu, ale z sukcesami rozwiązuję w Zili Clinic i bardzo polecam. Polecam, bo zaoszczędziłem już niezłą sumę (wystarczyło inne podejście do diagnozy i trochę większe zaangażowanie, aby okazało się, że jednak nie muszę wydawać X tysięcy na ten problem).

https://ziliclinic.pl/pl/kontakt/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kliszka

W Rock Your Smile na Białołęce, na Odkrytej, przyjmują dr Chruściel i dr Teodroczyk, obie bardzo dobre specjalistki, polecam się zapoznać z opiniami pacjentów na ich temat, w obu przypadkach są bardzo dobre :) Ja osobiście leczę się u dr Chruściel i jestem bardzo zadowolona z osiągniętych efektów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malikaoi

Jeżeli chodzi o ortodontę to spokojnie mogę polecić tą klinikę https://www.dentalfraternity.pl. Zajmują się nie tylko ortodoncją. Mają cały pakiet usług stomatologicznych. Jestem bardzo zadowolona z leczenia u nich. Dodatkowy plus za łatwy dojazd możliwość parkowana. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość harmonia71

Też jestem pacjentką Rock Your Smile, chodzę do dr Chruściel. Mogę się tylko podpisać pod dobrymi opiniami. Gabinet jest super, pani doktor to super specjalistka, nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej opieki. Zaangażowanie w leczenie oceniam na 6 :) No i to się oczywiście przekłada na efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jolasia34

Ja tak sobie chwalę beyli studio na Nowym Świecie. Od dzieciaka jestem dentofobem i przez to nie przeszedł żaden aparat ortodontyczny. Beyli polubiłam od samego początku, może właśnie dzięki fajnemu podejściu do mnie, choć nie kryję, że wizualizacja efektów też zrobiła swoje. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kikinka

Na pewno ważne jest żeby polubić swojego lekarza i po prostu ufać mu :) Ja akurat chodzę do Rock Your Smile, poszłam tam bo mój chłopak się tam leczy i jego siostra, wiedziałam na co mogę liczyć i że opinie mają super. Dlatego poszłam za tropem :) Nie żałuję bo efekty aparatu widać, jeszcze około pół roku leczenia aparatem i zdejmujemy. Już teraz mój uśmiech wygląda dużo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Polka

A jakie są całościowe koszty leczenia w klinice rock your smile? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka

Polecam w Warszawie Eurodental. Zapewniają kompleksową opiekę stomatologiczną. Mają świetnych specjalistów i szybkie terminy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania87

W Rock Your Smile ustala się oczywiście kwotę indywidualnie, ale już na starcie leczenia. Na ich stronie https://centrum-ortodontyczne.pl/ znajdziesz info, że jest to od 250 zł miesięcznie. U nich się płaci za aparat i leczenie razem w tych miesięcznych opłatach. Super opcja :) A naprawdę mają tam świetnych specjalistów, bardzo polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jalka

ja chodzę do ortodonty w centrum Demed - bardzo dobrze leczą, dbają o zęby i w ogole miła atmosfera jest. pomocny gabinet!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość doris27

Ja chodzę do Rock Your Smile i mogę bardzo polecić. Świetna klinika, bardzo dobry personel, wysoko oceniani ortodonci. Ja trafiłam tam akurat z polecenia znajomej i nie żałuję, bo naprawdę znają się na rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mojo

Moja siostra chodzi do Eurodental. Jest zadowolona z efektów leczenia, które już teraz są widoczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...