Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z zazdrością męża?


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja również mam problem z mężem jesteśmy już 12 lat po ślubie mamy 2 dzieci a mój mąż ciĄgle robi mi afery zazdrości najgorzej jest jak robi w delegacji wtedy wydawania co chwilę jak nie odbiore to znaczy że już z kochankiem jestem ,nawet do rodziców nie mogę jechać czy do braci jest imprezka grila rozmowy A ja muszę siedzieć z telefonem w ręku aby odebrać od męża jeśli nie odbiore to albo go zdradzamy albo mam w dupie .teraz mąż jest za granicą i jest jeszcze gorzej masakra nie wiem mówią że facet liczy swoją miarą tak mąż mnie zdradził jak byłam w 2 ciąży walczyłam wrócił Ale cały czas utrzymuje z nią kontakt co mnie drażni jak mu powiedziałam że te będę pisać z kolego to się nie zgodZił ze z nią przestanie pisać lecz nie dotrzymał słowa dalej z nią pisze przegląda mi facebook i Messenger wmawia mi że zfradzam go ze znajomymi z mesengera już nie wiem co robić to jest chore jak pójdę do koleżanki wieczorem mąż zostaje z dziećmi to już wydawania po godzinie co robię ze powinnam w domu być bo poszłam chcąc lub się puszczać przecież to jest nie normalne czasem myślę czy nie lepiej by było faktycznie go zdradzić rachunki by były wyrównane i by się wreszcie spełniły jego słowa co robić pomocy

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...