Skocz do zawartości
Forum

Jakie najdziwniejsze rzeczy znajdowałyście w swoich torebkach?


Gość Marzycielka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wróżka zosia

Kiedyś przytrzymałam torebkę koleżance i zauważyłam, że jest strasznie ciężka. Kiedy ją spytałam co tam nosi to wyjęła i mi pokazała całkiem spory przycisk do papieru. Zrobiłam wielkie oczy a ona na to, że przynajmniej nigdy nie gubi torebki, bo jakby ją gdzieś na chwilę zostawiła to by poczuła, że ma za lekko!!! Byłam w szoku!!! ja bym taki balast specjalnie gdzies porzuciła.

Odnośnik do komentarza
Gość Pomysłowa

Ja miałam w torebce .... łom:) Kiedy mój luby wyjechał to zepsuł mi się rozrusznik w maluchu, więc nosiłam w torebce łom. Jak chciałam wystartować to otwierałam maskę i napierdzielałam łomem w ten rozrusznik aż zaskoczył.

Odnośnik do komentarza

Wielofunkcyjny klucz do przykręcania różnych śrubek. Chłopak mi wrzucić, bo nie miał kieszeni, żeby go zabrać a później oczywiście zapomniał a ja jak głupia targałam ciężką torebkę i się skarzyłam, że taka ciężka jest. Po miesiącu do niej zajrzałam ;)

Odnośnik do komentarza

ototototo, dokładnie tak było :) ciągle zreszta musze nosić jego rzeczy, a to portfel, telefon, a to kluczyki, a to okulary.... bo przeciez on nie ma gdzie. A ja czuje się jak tragarz, bo to wszystko naprawde sporo waży. Ale jak idziemy na imprezę to robie mu psikusa, bo zabieram tylko taka tyci torebke, że ledwo mi do niej wchodzi mój telefon, klucze i karta płatnicza. Kiedys mu poradziłam, aby sobie kupił męską torebkę :) Jak Joey w Przyjaciołach :P

Odnośnik do komentarza

Pistolet na kulki. siostrzeniec mi wrzucił niepostrzeżenie jak byłam u siostry i opowiadałam jej, że pracuję w takiej kiepskiej dzielnicy. Chyba chciał, żebym miała się jak bronic :) chociaz mógłby powiedzieć, bo odkryłam to dopiero po tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...