Skocz do zawartości
Forum

Depilacja miejsc intymnych u kobiety


Gość Lukrecja

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wam :)
Słuchajcie doradźcie mi co zrobić, bo zawsze jak depiluje bikini, pierwszego dnia jest pieknie i gładko na drugi dzien pojawiają się krostki zaczerwienienia i wygląda okropnie!! wstydze sie wtedy samej siebie!! po kilku dniach to znika jednak te kilka dni w których jest są straszne nie moge na to patrzeć!! koelzanka mo mowiła ze to podraznienia po goleniu - jak sie ich pozbyć?? próbowąłam nowych maszynek, kremów do depilacji, golenia w wannie, nawilzania - nic nie pomaga!!! wydaje mi sie ze one sie pojawiaja kiedy włoski zaczynaja odrastac!! to takie dziwne uczucie po prostu czuje jak bielizna podraznia mi te krostki, błagam doradzcie mi cosss!!!!

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

U nie działaja następujące sposoby ale nie wiem czy Tobie również pomoże. Nie czytałam poprzednich wpisów więc jeśli sie powtórzę to ż góry przepraszam. Więc wg mnie najlepiej jest jeśli przed goleniem dobrze namoczymy i skóre i włoski zeby i jedno i drugie zmiękło pod wpływem ciepła, po drugie ja zawsze golę się z włosem , bo jak raz zrobiłam pod włos to myślałam że się później wścieknę, oczywiście super ostra maszynka to wie każda z nas, do golenia używam kostki Dove, nie jakiś tam żeli , pianek czy podobnych. Po zabiegu Delikatnie osuszam ręcznikiem i smaruję kremem z Zjaji Masło Kakaowe dosyć sporo piżamka i koniec. Raz jak złapałam infekcję po antybiotyku smarowałam sie C************. Infekcja przeszła i te podrażnienie które miałam przez bardzo zbladło. Moj szwagier po goleniu tez czasami uzywa tej maści na podrażnienia po goleniu:) jemu również pomaga.

Odnośnik do komentarza

niektorzy jak sie golą to w chwili odrastania włosków pojawiaja sie krostki z białym płynem lub ropa - nie wiem co to jest, ale wiem ze tak sie dzieje bo swego czasu pracowalam w salonie kosmetycznym i niektore dziewczyny sie wlasnie na to skarzyly

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Hey!
Mam pytanie do kobiet, depilujecie sobie miejsce intymne? w jaki sposób czy znacie jakieś podniecające wzorki? Chciała bym coś zmienić w moim życiu seksualnym, może by to zmieniło jego podejście. Bardzo mi zależy żeby podniecić mojego narzeczonego.
Czekam na fajne pomysły i porady!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...