Skocz do zawartości
Forum

Za szybko dochodzę


Gość Paweł59

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł59

Witam,

Na wstępie uprzedzając odpowiedzi o tym, że jestem młody, to początki i dlatego tak się dzieje - mam tego świadomość lecz zaraz wyjaśnię dokładniej.
Otóż od około 5 miesięcy zaczęliśmy z dziewczyną uprawiać seks. Mój problem polega na tym, że za szybko mój organizm jest w stanie spowodować ten efekt "uniesienia" w wyniku czego dochodzę. Tyczy się to każdej pozycji, jednej w mniejszym a drugiej w większym stopniu. Przez to staram się to spowalniać po prostu zwalniając tempo lub zmieniając pozycję. Trochę mnie to martwi dlatego tutaj pisze aby uzyskać odpowiedź/radę od osoby, która miała z czymś takim jak ja problem lub wie jak go rozwiązać. Prezerwatywy "opóźniające" wytrysk to chyba pic na wodę, przynajmniej na mnie to nie działa. Mam 18 lat. Z góry dziękuje za odpowiedź jak i zbędne komentarze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No coż. W tym wieku to bardzo wiele osób ma tego typu problemy. Większość z nich wyrasta, czasami to pozostaje.Jak prezerwatywy nie pomagają to może jakiś spray opóźniający wytrysk? Ewentualnie chusteczki oc wipes.

Odnośnik do komentarza
Gość do gówniarza

To jak, chciałbyś kopulować 1 h ciurkiem i się nie spuścić?
Debilu jeden, wytrysk, obojętnie czy przedwczesny czy opóźniony jest oznaką zdrowia!!!! Chorobą będzie brak wytrysku lub trudnoosiągalny, ale , tego doświadczysz dopiero po 60-tce, jeśli dożyjesz, w co wątpię.
Teraz rób tak: na golasa spuszczasz się do pizdy 3 razy w krótkim czasie, i kolejny wytrysk na tyle się opóźni, że zarżniesz dziewczynę na "śmierć", a sam się nie spuścisz. O to Ci debilu chodzi, to masz podaną wyżej metodę.?
Widzę, że swoim debilnym rozumowaniem, możesz dojść tylko do budki z piwem, bo co lepsza dziewczyna ci dupy nie da, buaaaahhhhaaa.

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł59

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!Pawełek

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł59

~do gówniarza
To jak, chciałbyś kopulować 1 h ciurkiem i się nie spuścić?
Debilu jeden, wytrysk, obojętnie czy przedwczesny czy opóźniony jest oznaką zdrowia!!!! Chorobą będzie brak wytrysku lub trudnoosiągalny, ale , tego doświadczysz dopiero po 60-tce, jeśli dożyjesz, w co wątpię.
Teraz rób tak: na golasa spuszczasz się do pizdy 3 razy w krótkim czasie, i kolejny wytrysk na tyle się opóźni, że zarżniesz dziewczynę na "śmierć", a sam się nie spuścisz. O to Ci debilu chodzi, to masz podaną wyżej metodę.?
Widzę, że swoim debilnym rozumowaniem, możesz dojść tylko do budki z piwem, bo co lepsza dziewczyna ci dupy nie da, buaaaahhhhaaa.

Jak widać kolego, czytanie ze zrozumieniem to twój słaby punkt niestety. :) Nie będę komentował zniżając się do twojego poziomu. Szkoda czasu. :D Chciałbym Cie tylko uświadomić o tym, że o takiej dziewczynie jak moja, mógłbyś co najwyżej pomarzyć. ;) Miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł59

~Paweł59

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!Pawełek

Nie rozumiem sensu komentarza jak i podpisania się moim nickiem. Nie mając nic sensownego do powiedzenia polecam się po prostu nie odzywać. :)

Odnośnik do komentarza
Gość do pawełka

cyt.Jak widać kolego, czytanie ze zrozumieniem to twój słaby punkt niestety. :) Nie będę komentował zniżając się do twojego poziomu. Szkoda czasu. :D Chciałbym Cie tylko uświadomić o tym, że o takiej dziewczynie jak moja, mógłbyś co najwyżej pomarzyć. ;) Miłego wieczoru.
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Pawełku, jeżeli łapę walącą konia uważasz za fajnom dziewczynę, to faktycznie nie ma co z tobą gadać. Nara.

Odnośnik do komentarza
Gość do wszystkich

debilnych szybkostrzelców, szukających rozwiązań w rakotwórczej chemii opóźniającej wytrysk.
Drodzy debile, wytrysk jest koniecznością biologiczną dla rozładowania energii seksualnej a każde opóźnianie ejakulacji grozi prostatyzmem a później rakiem prostaty.

Odnośnik do komentarza
Gość kacper44

~Mahomet
Więcej pij a ruchaj tylko na kaca. Na dobrym kacu to będziesz kotłował i kotłował a i tak zlać się nie będziesz mógł

koment: Mahomet, co ty pierdolisz, po wódce i na kacu, kutas nie tylko nie tryśnie, ale i nie stanie. A w razie uronienia kropli spermy, to Down gotowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Tak o tym, tylko użyłem skrótu. Całkiem niezłe preparaty chociaż na początku nie polecałbym dozować tego zbyt dużo bo rzeczywiście moze znieczulić penisa (oczywiśćie na krótko). Na poczatku polecam chusteczki, potem można sobie ewentualnie kupić spray orgasm control. Jest wydajniejszy i wychodzi taniej w dłuższej perspektywie. A i po pierwszym szybkim razie można poczekać te 20 minut i znowu zacząć uprawiać seks. Powinno być już dłuże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli przedwczesny wytrysk spowodowany jest przez zbyt dużą nadpobudliwość seksualną i nerwową mogą pomóc angielskie tabletki Stud Pills które można tez kupić w Polsce sa świetne nie powodują żadnych skutków ubocznych jak osłabienie erekcji jak w przypadku innych. Dzięki nim wydłużysz znacznie stosunek. Jak masz zbyt wrażliwego na dotyk członka bywają też i takie przypadki szukaj raczej sprayów z Lidokainą w składzie ale z nimi trzeba postępować bardzo ostrożnie. Bezpieczniejsze tutaj są tabletki.

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie sam dochodze bardzo szybko. Zdecydowanie za szybko chociaz zalezy to głównie od tego jak jestem podniecony. Jak jestem za bardzo podniecony to dochodzę czasami od razu po włożeniu.Albo w kilkanaście sekund.Z przerywaniem czego moja laska nie lubi bo ona by mogla cały czas. tak normalnie to dochodze w minutę albo dwie. Chciałbym dłuzej ale testowalem wiele sposobów i nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

A szkoda bo aktualnie jest to moim zdaniem najlepszy sposób na przedwczesny wytrysk.Chusteczki są nasączone środkiem przedłużającym stosunek oraz smarujesz sobie członka przed. Możesz dzięki temu o wiele dłużej. Sam również długodystansowcem nie jestem ale przed tym jak odkryłem te chusteczki to mogłem o wiele, wiele krócej. Z chusteczkami jest o wiele przyjemniej. Tak wiec polecam i to zdecydowanie. Jedyny minus to dostepność. Bo nie kupisz ich normalnie tak jak gumek w marketach czy na stacji benzynowej ale trzeba zamawiać przez intternet.

Odnośnik do komentarza

Tutaj masz dokładnie opisane  skąd sie bierze oraz jak radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem. moim zdaniem kupowanie oraz korzystanie ze środków chemicznych, które mają wpływ na organizm , to zwykła głupota.  Z czasem to minie.

https://minds.pl/artykul/orgazm-kontrolowany

https://minds.pl/artykul/domowe-sposoby-na-przedwczesny-wytrysk

Edytowane przez adriankopacki
Odnośnik do komentarza

Dobra wypróbowałem te tabletki Stud Pills wziąłem 2 sztuki około 40 min przed seksem no i powiem że jestem mile zaskoczony. Prawie godzinę wstrzymywałem wytrysk a gdy po prostu już nie miałem siły dłużej uprawiać seks wystrzeliłem. Wytrysk był naprawdę duży widać że się nazbierało - centymetr ponad zbiorniczkiem w gumce. Super.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...