Skocz do zawartości
Forum

Czas utrzymywania sie marihuany we krwi


Gość Alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Paliłem marihuanę, oraz haszysz co dzień od ok3 lat. Jestem szczupłym 23 letnim mężczyzną ok 178 cm 70 kg, jeśli to ma znaczenie wydaje mi się iż mam szybką przemianę materii, źle się odżywiam, zazwyczaj jeden syty posiłek w ciągu dnia i jakieś małe przekąski, nie zażywam ruchu, prowadząc bierny tryb życia.

Chcę się dowiedzieć ile w moje krwi hipotetycznie mogą być ślady palenia marihuany, oraz jeśli to możliwe proszę powiedzieć czy istnieje możliwość ze przez własne działanie mogę przyspieszyć jej zniknięcie. np poprzez zmianę diety, zażywanie leków, witamin, stymulowanie przyrostu krwinek czy większa aktywność fizyczną.

Odnośnik do komentarza

Przy regularnym paleniu, marihuana może utrzymywać się we krwi ok. 2 tygodni, natomiast w moczu do ok. miesiąca. Ciężko jest powiedzieć jakie metody przyspieszą wydalenie jej z organizmu, ponieważ to zależy przede wszystkim od samego organizmu i czasu w jakim narkotyk się rozkłada. Piszesz, że masz szybką przemianę materii, ale źle sie odżywiasz. Musisz popracować nad swoją dietą i pić ok. 2-2.5 litra wody mineralnej na dzień. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...