Skocz do zawartości
Forum

obsesja


Gość fuififidi

Rekomendowane odpowiedzi

mam 20lat od pewnego czasu zauwazylem ze coraz wiecej uwagi zwracam na chlopakow zamiast na dziewczyny,i im bardziej o tym mysle tym mam coraz wiecej tych mysli i nie potrafie sie na niczym skupic,i w ogole jestem w jakims dziwnym stanie, w ogole nie mysle o takich rzeczach jak sex czy masturbacja , czy jestem gejem ?

Odnośnik do komentarza

Potrzebujesz towarzystwa, przyjaźni. W tym wieku paczka kolegów, często jest atrakcyjniejsza niż dziewczyny.
Nie jesteś jeszcze gotowy na miłość.
To jest naturalny cykl rozwojowy człowieka. To dzisiejsza moda na wczesne miłości sprawia, że od razu zastanawiamy się nad swoją orientacją.
Poczekaj, z czasem sam się zorientujesz, jaki jesteś. O ile oczywiście nie wtłoczysz sobie w głowę, że z tobą jest coś nie tak.
Wtedy możesz mieć problem, bo poczujesz się zagubiony.
Cierpliwości.

Odnośnik do komentarza

fuififidi, zamiast koncentrować się na tym, o kim statystycznie częściej myślisz, zainwestuj raczej swoje siły w nawiązywanie znajomości - i to zarówno z chłopakami, jak i dziewczętami. Jesteś młodym mężczyzną, Twoja tożsamość psychoseksualna ciągle się kształtuje. Nie panikuj, spokojnie. Pomyśl, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i po prostu pozwól, by sprawy rozwijały się spontanicznie, swoim rytmem. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...