Skocz do zawartości
Forum

Uporczywe nękanie - dziennikarze radiowi, otoczenie 24/7...


Rekomendowane odpowiedzi

Nie hakuje sie przestepcow, tylko cywylizowanych obywateli.

Problem wewnetrzny firmy pozostaje na barkach kadry zarzadzajacej, a nie pracownika, ktorego sie Karze w zwierzecy sposob.

Podac adres posterunkow gdzie zglaszalam nekanie w Krakowie?

Podac adres mieszkania, gdzie zaczelo sie nekanie?

Nie mam dowodow.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Strange things

Mialam ostatnio petenta z kw policji z mego miasta. Dlaczego się czerwienił, uciekał wzrokiem i przycinał?

Ciekawe, Kabel, Gutenberga, Szwali, Biezanowska, Sienkiewicza,  Batalionu Skały czy Zielona. Więcej ulic nie pamiętam. Prawdopodobnie Gutenberga na Ruczaju.

Odnośnik do komentarza
Gość Babooshka

Besides, tu nawet nie chodzi o umiejetnosc rozwiązywania konfliktów, bo kadra zarzadzajaca umiejetnie je podsycała żeby doprowadzić do ostateczności/ skrajności. Taki komunistyczny model w zakładzie pracy. Znamy wielu cywilizowanych liderów którym by to przez głowę nie przeszlo. 

Obserwowałam panienkę właścicielkę ostatnia, tutaj byl przekręt w systemie bo nie zgłaszała wiele lat tego co powinna a tu nagle bang wszystko cacy i pięknie. Grande przewałki.

Odnośnik do komentarza
Gość Pakosinska

Ciekawe co teraz porabiają:

Hubert z Dukli komputerowy ogre shrek porzucony przez ojca młodego emeryta z mswia

Julka ruch.atorka drżyjcie qtasy, superma wylewała się dzien w dzień ze spirali 

Sasiadka studentka farmaceutycznego kierunku spod Łoniowa co to wszędzie pozostawiała torebeczki nigdy nieużywanego Nimesilu i napierdala dniami i nocami callanetics na macie wykonując przy tym godzinne rozmowy telegoniczne do swej babci, chwaląc się jej ze ma same 5,6, doopy nie daje ale trenuje codziennie żeby wyglad pyczy byl zawsze de lux i w gotowości.

Była też anemiczna Ci.pcia z rowerem, taki piwniczak pracująca ostro na słuchawce, żywiąca się energia ze słońca, rozmnażanych mintajow i hortexowych mrożonek, geba zawsze zacisnieta, chod przebodzioniej, z geby podobna do kogoś znajomego.. Co ona tam do mnie pierdolia, że nie warto iść w kredyt bo zawsze można prace stracić haha o ta ci.pcia. pamiętam ze miala niedepilowany wasik pod nosem. Jak można z czymś takim chodzić na widoku.

Była Filipinka napierdalajaca od rannych zorzy smażenie na głębokim tłuszczu

Była i sympatyczna Panna zagubiona studentka co jej trochę zeszło, płacz i szloch bo potem przyszlo wyprowadzić sie na Slask do swego mena policjanta nomen omen

Była i sympatyczna Ewelinka z jej chłopem który ostro chrapal, tu seksy były kulturalne i ciche 

Były i blondyneczki korpocoreczki super fit o bezglutenowe

Były i rosłe pracownice fabryki tam gdzie puszcza krolweska pokrywa specjalna strefę ekonomiczna.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Piere Cardin

A to wszystko przez  to aby poczuć się lepiej i moc być na topie codziennej egzystencji ludzi którzy nie różnią się od nas ale mają to czego mieć inni nie mogą. 

Bycie w big pegazusie to zaszczyt, moim zdaniem bo po pierwsze zawsze ktoś o tobie myśli i chodź nie zawsze dobrze to energia jaka wkłada w twoja to wzmacnia ciebie i powoduje że wiesz jak postępować dalej i iść przez życie, nie zwracając na innych. 

Sławny człowiek to trudny żywot musisz wziąć na klatę ze niewiedząc i tak osoba która cię flapuje nie zależnie przez co daje ci bramkę do tego że otwiera ci drogę bo ci pomaga nie ważne jak. To tak jak lajkowanie pod youtu.be long nawet źle wpisy powodują lepsze rezultaty. Bo Osób flPujaca nie ma świadomości że ona jest w cieniu i nigdy nie wybije się przez osobę flapowana przez pegazusa. A nawet jeśli to będzie to chwilowe. A ty pozostaniesz legenda, a ci którzy będą mieć o tobie dobre zdanie zawsze będą za tobą po mimo tego że inni robią wszystko aby to zmienić. Pozdrawiam radio Maryja oni dali mi dużo wiary w siebie i sprawili że nigdy nie zejdę na zła drogę. 

A inne instytucje które brały w tym udział też dołożyli do tego że dziś mogę powiedzieć że dobra robotę zrobili 

Oby tak dalej ja osobiście proszę o więcej jakie to miłe kiedy redaktor w radiu mówi że znamy się z fabryki ogumienia proszkowego i wymienia twoje imię na antenie kopciuszek. ???

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.03.2022 o 10:35, Gość Babooshka napisał:

Besides, tu nawet nie chodzi o umiejetnosc rozwiązywania konfliktów, bo kadra zarzadzajaca umiejetnie je podsycała żeby doprowadzić do ostateczności/ skrajności. Taki komunistyczny model w zakładzie pracy. Znamy wielu cywilizowanych liderów którym by to przez głowę nie przeszlo. 

Obserwowałam panienkę właścicielkę ostatnia, tutaj byl przekręt w systemie bo nie zgłaszała wiele lat tego co powinna a tu nagle bang wszystko cacy i pięknie. Grande przewałki.

Tak, zgodze sie,kadra zarzadzaja. ale dlaczego doprowadza sie do skrajnosci kosztem niewinnego obywatela swojego kraju, za to zagraniczny personel opuszcza projekt bezproblemowwo I nawet mu zalatwiaja tzw I will recommend you.

Na projektach, ktore utworzono, a na ktorych nie chca przesiadywac ludzie z wielu powodow, powinny byc oddawane maszynom, a nie ludziom, wtedy sie wlaczaja tzw tryby szykanowania w odp sposob.

Nie jestem corka prokuratorka, ale na szczescie, nie nosze nazwiska tych ktorzy to zoorganizowali I w tym uczestnicza.

A zawsze Bede mowic o tym, bo nikt nie ma odwagi sie podpisac pod tym dziadostwem, ani dzieci zza granicy na tych projektach, ani ich rodzice, ani ich rodziny.

Na glupote nie ma lekarstwa.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2022 o 13:05, Gość Kaska napisał:

tzw I will recommend you.

Rekomendacje tez sie pokończyły = jak to mówią kazdy dojny cycek sie kiedys urywa aka najgłośniejszy jest kwik świni odspawanych od koryta.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.03.2022 o 20:09, Gość Tru tru napisał:

Rekomendacje tez sie pokończyły = jak to mówią kazdy dojny cycek sie kiedys urywa aka najgłośniejszy jest kwik świni odspawanych od koryta.

Ale elektrowstrzasy w ciele ja odczuwam. Forme roznego ponizenia/znieslawienia, ja za to place. Mialam obrany cel zawodowy, poza murami tej firmy, bo nie zaproponowano nic na poziomie zawodowym zebym zostala. Wzamian okrzyknieto mnie wrogiem pewnej kultury( studia filologiczne), ktora studiowalam na Uam-mie.

Ktos mial w tym cel.osobisty lub grupowy. Jakiej chorej natury?,boje sie pomyslec...

42 Lata i spalone zycie. 

Wzrusza mnie juz tylko moja naiwnosc przyznawania sie Jeszcze, ze pracowalam dla tej firmy przy Rondzie Barei.w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Serio wszyscy chcą pójść siedziec jak to klasyk mowil, dalej chcemy się wzajemnie wku.rwiac? ktos widzę dostał korby do głowy. Ale to się leczy. Msciwa jakas gadzina.

Korpo i państwowe instytucje. Ciekawie by się to w tv oglądało. Kąsające pieski na usługach.

Odnośnik do komentarza

hipotetycznie Odwrocmy ta sytuacje.

Projekt zza granica. Polskojezyczny, grupa pracujacych Polakow obiera sobie za cel obywatela tamtego kraju, pracujacego razem z nimi.

On sparalizowany uporczywym nekaniem ucieka z ojczyzny.

Nigdy by do tego nie doszlo. 

Ale w Polsce doszlo, z przyzwoleniem.

Nikt nie przeprosil, tylko serwuje patologiczne manipulacje.

Czy mam opisac moje poszukiwania pracy I chore odpowiedzi albo zajawki na odp?albo komentarze podczas rozmow kwalifikacyjnych?

Zbrodnia Pt "beautiful face", nie powinna bawic nikogo od samego poczatku.przynajmniej zdrowych psychicznie ludzi, ich dzieci I ich rodzin. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Dylu dylu napisał:

Nie szukaj zdrowia psychicznego u skrzywionych.

a propos, przypomnial mi sie fragment filmu o 1"skrzywionym" ktory torturuje swoich rodzicow, morduje, ale mieszka ze zwlokami az do rozkladu cial, bo odczuwa potrzebe bycia dzieckiem i bycia z rodzina. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Kaska napisał:

a propos, przypomnial mi sie fragment filmu o 1"skrzywionym" ktory torturuje swoich rodzicow, morduje, ale mieszka ze zwlokami az do rozkladu cial, bo odczuwa potrzebe bycia dzieckiem i bycia z rodzina. 

Sądzę po wpisie jaki umiescilas/eś  że lubisz ten klimat. A to oznacza że masz nie ten komplet pokrywek do garow. Tylko nie   zaprzeczaj bo to hipokryzja. 

A po za tym, nie ma normalnych ludzi. Jeśli znajdzie się ktoś kto odstaje od reszty a jest normalny, to znajdzie się ktoś co to musi spuerdolic aby ściągnąć w dół aby osiągnąć swój cel bo, wystawił sobie poprzeczkę aby osiągnąć pewien cel aby zrównać człowieka do swojego. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.04.2022 o 16:43, Gość Homo sovieticus napisał:

Rownaj zawsze do najlepszych. Nigdy w dół. Stawiaj sobie poprzeczki i od siebie wymagaj więcej niż od innych,  o czym mówili J.P. II i ks. Tischner.

Kosciol tez tuszuje przemoc, nie od dzisiaj. Ukamieniowac drugiego czlowieka potrafi tylko drugi czlowiek.Po zbrodni, nastapi pytanie czy wlasciwie ona miala miejsce?jak w osrodku dla chorych psychicznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...