Skocz do zawartości
Forum

skaleczenie


Gość utah

Rekomendowane odpowiedzi

witam skaleczylem sie w palec szklem, tuz przy tym drugim( najblizej paznokcia, od wewnetrznej strony) zgieciu. rana to nie przeciecie jak od noza tylko szkolo weszlo tak jakby pod skosem w glab na moze pol centymetra, niewiem nie przygladalem sie. czy wystarczy zwykle przyklejenie plastra i owiniecie czyms? stalo sie to piec godzin temu ja caly czas mam to zalozone, krew lala sie hdzies z czestotliwoscia kropli na sekunde gdy trzymalem reke nad zlewem. niewiem czy to sciagnac juz? (ten bandaz) czy go zmienic ? czy mogetak zostawic na noc az do rana ? nie chce tego zdejmowac bo boje sie ze krew dalej sie bedzie lala. mam takie szczescie ze barszo rzadko w zyciu mam skaleczenia, nigdy nie mialem zlamania ani zwichniecia mimo iz prowadze bardzo aktywny tryb zycia. dlatego pisze tu na taki temat, wiem ze komus moze wydawac sie to zalosne

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilla36

Przy różnych problemach związanych z gojeniem, albo jakichkolwiek niejasnościach, warto jak najszybciej szukać jakiś informacji na ten temat. Jestem pewna, że odpowiedzi na większość (o ile nie na wszystkie) pytania można znaleźć na stronie: https://zagojeni.pl/ . Sama dowiedziałam się z niej nie jednej rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...