Skocz do zawartości
Forum

Czy to wstrząs mózgu?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to wstrząs mózgu A może coś innego? Wczorajszej nocy przewróciłam się trzy razy,postanowiłam wyjść do toalety. Chcąc już ją opuścić upadlam na podłogę i mam wrażenie że straciłam przytomność gdy już się podniosłam zrobiłam kilka kroków dalej będąc w łazience znów upadlam, tym razem ocknełam się w brodziku prysznicowym (Nie posiadam zabudowy do niego) mam wrażenie że uderzyłam głową o ścianę i również nie pamiętam dlaczego upadlam. Gdy już udało mi się wyjść z łazienki chcąc iść do sypialni, która znajduje się na piętrze weszłam mam wrażenie że na pierwszego schodka. Znów straciłam przytomność, tym razem mój chłopak martwiac się halasami i moja długa nie obecnością szedł do mnie, przy nim odzyskałam przytomność, mówił mi że przez chwilę nie mogłam wydusic z siebie słowa, po chwili zaczęłam coś mówić i to strszanie nie wyraźnie.. nic z tego nie pamiętam co mi opowiedział. Rano gdy się obudziłam aż do teraz, mija już z 27 godzin od tych trzech wypadków w zaledwie kilkunastu minut na tą chwilę mam bóle głowy, zdarzał się też ucisk w głowie, z okolo godzine miałam straszny bol obu skronii. zawroty głowy i nudności nie ustępują. Przed chwilą zaczęły się też szumy i piski w uszach. Wie ktoś czym mógłby być mój stan spowodowany? I czy grozi mi coś poważnego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...