Skocz do zawartości
Forum

Jak zapomnieć o chłopaku


Gość Tajemnicza33

Rekomendowane odpowiedzi

Tajemnicza, przede wszystkim ból towarzyszący ci podczas rozstania jest czymś całkiem naturalnym. Wiem co mówie poczytaj sobie moją historię nieco niżej twojej na forum. Nic z tym nie zrobisz, skoro dał sie uwieźć obcej pannie, to nie zasługiwał na Ciebie lub zwyczajnie był niedojrzały emocjonalnie i mu sie znudziłaś. Nie pisz do niego nie dzwoń. Zajmij sie sobą hobby jakieś : ) ćwiczenia. Nie pozwól aby ból po stracie faceta zaprowadził Cię wprost pod jego drzwi. To by była najgorsza rzecz ,jaką mogłabyś uczynić. To naturalne ,że twoje ciało ,jak i serce będą chciały aby w dalszym ciągu to własnie ten facet cię karmił uczuciami a nie zaden inny. Wynika to z silnego przyzwyczajenia. Musisz wiedzieć ,że przyzwyczajenie jest zawsze trochę silniejsze w stałym związku niż sama miłość. Zobaczymy ,jak będziesz sie czuła za dwa tygodnie, myślę ,że trochę sie uspokoisz : )

Odnośnik do komentarza
Gość fofsifisgf

O tym chłopaku który zerwał zapomnij. Najlepiej porozmawiaj osobiście z przyjacielem o którym wspominałaś. Tylko bez nerwów. Potraktuj to tak samo jak gdy spotykaliście się wcześniej. Takich relacji nie należy zrywać po potem jest trudno je odbudować. Ludzie bardzo pochopnie zrywają relacje.

Żeby zapobiec zerwaniom należy unikać sytuacji które powodują napiecie i spory!

Odnośnik do komentarza
Gość Tajemnicza33

Okej ale ja jak pisałam z moim byłym chłopakiem to nie meczylo mnie pisanie z nim wręcz odwrotnie cieszylam sie ze z nim pisze a jak teraz napisal do mnie kolga który próbuje do mnie zarywac to ja mam blokade co do niego niby jest spoko i wgl ale jednak nie potrafię z tego miec jakis korzysci a jak pisalam z tym chlopakiem z neta to czulam tak samo jakbym pisalam z moim byłym czułam się wtedy szczęśliwa

Odnośnik do komentarza

Cieżko się zorientować bo piszesz o kilku chłopakach. Najlepszy sposób to spotykać się z kilkoma na raz. Nie wiem dlaczego dziewczyny lubią korespondencję. Według mnie to głupota. Nic tak nie zastąpi prawdziwej więzi między ludźmi jak rozmowa na spacerze. Nie tylko że wtedy o wiele lepiej można wyczuć drugą osobę, ale ma się również satysfakcję że ktoś jest a nie że piszesz do robota którego nigdy nie zobaczysz. Pisanie skończy sie tak, że druga stron będzie miała dość i zerwie. Według mnie pisanie to jest wmwianie w siebie że jest jakaś więź między tobą i drugą osobą, podczas gdy faktycznie tej więzi nie ma.

Jeśli jakiś chłopak chce sie z tobą spotykać to zaaranżuj to tak, żeby to było zwykłe spotkanie koleżeńskie. Albo powiedz mu to wprost że oczekujesz takich spotkań, albo nie mów ale zaproponuj żeby ci towarzyszył na zakupach. Jeśli relacja trwa kilka tygodni to warto poddac go próbie (o której on nie wie) jak się zachowuje w sytuacjach trudnych, czy jest pomocny, współczujący, czy nie wpada w złość.

Natrafiłem w życiu na dziewczynę która koniecznie chciała być krzywdzona. Była 3 lata w relacji z chłopakiem kóry ciągle się z nią kłócił. Natomiast ze mną miała idealnie. Wspierałem ją wielokrotnie. Pisała 9 miesięcy, spotkała się tylko raz. Chodziliśmy 2 godziny po muzeum. Ale dlaczego ona nie chciała uczucia? Mówiłem jej że taka relacja mi pasuje a jej pomoże jak sobie raz na miesiąc pójdziemy na spacer po mieście. Dostała paniczne lęki a potem szału na myśl o tym, a mówiła mi że przez lęki traci życie. Nie chciała przyjać pomocnej dłoni jaką do niej wyciągnąłem. 1000 wymienionych między nami ciepłych listów skończyło się blokadą mojego numeru telefonu.

Dowiedzcie się w swojej bibliotece jak złożyć zamówienie na książkę która jest w innej bibliotece. Jest taka możliwość. To się nazywa wypożyczenie międzybiblioteczne, bardzo popularne w krajach Zachodniej Europy. Biblioteka z twojego miasta sprowadzi tą książkę na twoje zamówienie z tej biblioteki .

Odnośnik do komentarza
Gość Tajemnicza33

Streszcze wszystkich chlopakow o których mowilam
Mój byly chłopak
Jak z nim pisalam to czulam sie szczęśliwa lubilam z nim pisac nie meczylo mnie to
Kolega z neta
Czulam sie znow szczęśliwa ze mam w nim wsparcie takie samo jak bylo jak pisalam jak mialam chłopaka ale on z dnia na dzien przestal pisac i stwierdzil ze potrzebuje czasu
Nie rozumiem
Kolega ktory mnie zaczal podrywac
Podczas pisania z nim niczego takiego nie czuje nie czuje sie szczęśliwa troche mnie to meczy
Moj przyjaciel
Jest młodszy ode mnie o rok znam sie z nim od małego kiedys próbowalismy byc ze sobą ale przerwalismy to i nie wiem czemu
Teraz pomóżcie mi co o tym myslicie

Odnośnik do komentarza

Ok powiem krótko zwięźle i na temat, weź sie za prace ,albo jakieś obowiązki i przestań myślec o jakimkolwiek póki co. Bo nagromadziłaś więcej pytań w swojej głowie niżeli odpowiedzi. Odpowiedzi przyjdą same ,jak wyciszysz z biegiem czasu emocje. Wiecej Ci pisał nie będe ,jak nie zrozumiałas tego co wyżej wczoraj ci napisałem.

Odnośnik do komentarza
Gość slfkdjdh

Moj przyjaciel

Najlepiej rokuje. Napisz, zaproponuj spotkanie.

Jeśli chodzi o Beatę, to ona nie wykazywała żadnych odchyleń aż do momentu gdy po kilku miesiącach dostała szału. Zresztą to wcale nie jest takie rzadkie zjawisko. Dziewczyny bardzo często chcą TYLKO pisać i pisanie jest dla nich w porządku. Gdy mają sie spotkać z chłopakiem wyraźnie dają oznaki nienawiści do niego. To się zdarza nawet wtedy jeśli padają tylko propozycje rzadkich spotkań koleżeńskich. Nie wiem skąd sie biorą lęki. Dziewczyna ma jakieś obawy że nastąpi przemoc fizyczna i psychiczna i nie da sobie z tym rady? I to nawet po naszym spotkaniu gdy wszystko było w porządku? Takie uczucie zdarza się raz na tysiąc par. Nie wiem jak można lekką ręką stracić coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Wymyśl pretekst na początek żeby się chętniej zgodził na przykład że masz coś kupić z ciuchów i żeby ci doradził co mu się podoba. Ciucha nie kupisz w tym dniu powiesz że jeszcze musisz zebrac pieniadze. Potem wymyślisz inny pretekst na nowe spotkanie. Możesz powiedzieć że lubisz rozmawiac na spacerach bo tak odpoczywasz albo że macie zrobić na zaliczenie opis obrazów w muzeum żeby ci pomógł je opisać.

NIE NAPALAJ SIĘ bo jak będziesz zdenerwowana to nie wyjdzie. Pamiętaj że nie chodzi o jedno spotkanie tylko całą serię, więc to będzie praca na długo.

Pamiętaj, po trzech spotkaniach emocje mają opaść bo inaczej nie wyjdzie ta seria spotkań.

Odnośnik do komentarza
Gość sldjsdkfdh

Zatelefonuj do niego i zapytaj co u niego słychać. Wypytaj dokłądnie ale delikatnie o wszystkie jego sprawy żeby widział że troszczysz się o niego. Potem powiedz że masz do obgadania swoje problemy ale to nie jest rozmowa na telefon i chcesz sie z nim spotkać. Na spotkaniu wymyślisz jakiś problem nieistniejący żeby był pretekst do rozpoczęcia rozmowy a po kilkunastu minutach już będziecie mówili o czymś innym jak na zwykłym spotkaniu. Możecie pójść tam gdzie lubicie, do muzeum albo do kawiarni.

Odnośnik do komentarza
Gość Tajemnicza33

Dzisaj spotkałam sie przez przytpadek moim przyjacielem a ja od kilku dni dziwnie sie czuje jak go widze i spytał czy mi cos nie lezy na sercu ?a ja ze nie wazne bo to jest bezsensu ale on nalegał wiec mu powiedzialam a on ze mam dac mu trochę czasu nie wiem czy dobrze zrobilam bo dwa tygodnie temu zerwalan z chłopakiem jak myślicie dobrze zrobilam ?

Odnośnik do komentarza
Gość filguiigk

Czyli powiedziałaś mu wprost że chcesz z nim chodzić na zasadzie związku. A mówiłem ci żebyś tego nie robiłą. Teraz może wszystko przepaść. Jakbyście się spotykali jako przyjaciele to by się wszystko rozwinęło naturalnie i byłoby jak w związku.

JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ MOIM PRZYJACIELEM OSWÓJ MNIE - POWIEDZIAŁ LIS DO MAŁEGO KSIĘCIA

Przyjaciól trzeba oswajać ze sobą. To wymaga czasu, nie można przyspieszać. Dwie dziewczyny chciały ze mna chodzić ale powiedziały mi to wprost. Nie znałem ich więc się nie zgodziłem i to przepadło.

Odnośnik do komentarza
Gość dffnfsfgg

Ulży ci na chwilę ale na dłuższa metę to może nie zadziałać. Mówiłęm ci żebyś się nie napalała i nie stawiała sprawy na ostrzu noża. Bezpieczniej było załątwiać sprawę etapami przez pewien czas. Uczucie samo się rozwija wtedy. Natomast jak komuś powiesz wprost - chcę żeby łączyło nas uczucie - to z tego nic nie wyjdzie.

Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. (Mały Książę - Antoine de Saint-Exupéry)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...