Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża pozamaciczna?


Gość r...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatni okres zaczal sie 15.10, cykle mam zazwyczaj 28-32 dniowe. Owulacja wypada£a ok 28.10(test owulacyjny pozytywny). Test ciazowy zrobilam 13.11 i wyszly dwie czerwone kreski, dwa dni pozniej bylam u ginekologa, lecz on na usg nic nie znalazł. Dzien pozniej zrobilam hcg i wyszlo 2300. Nsstepna wizyte mam 02.12. Bardzo sie martwie ze moze to byc ciaza pozamaciczna. Dodam ze noe mialam dotad zadnego plamiwnia, ani bolow. Z objawów ciazowych mam bolesnosc piersi, czasami jestem strasznie zmeczona i senna

Odnośnik do komentarza

Czasem jest tak mloda ciaza ze gin mogl jeszcze nie widziec pęcherzyka. "Ciąża pozamaciczna (inaczej ektopowa) to ciąża, która zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie (ok. 99 proc. przypadków). Czasem miejscem zagnieżdżenia może być jajnik, jama brzuszna lub szyjka macicy. Ciąża pozamaciczna występuje najczęściej u kobiet między 25. a 30. rokiem życia. Wczesne rozpoznanie i leczenie zapobiega wystąpieniu groźnych powikłań. Przyjmuje się, że jedna na 100 ciąż jest ciążą ektopową, w której rozwijający się zarodek wyczerpuje swoje zapasy krwi i obumiera, powodując silne krwawienie."
Zdarzają sie tez puste pęcherzyki i testy tez wychodzą pozytywne.
Sprawdź sobie jeszcze raz poziom jak będzie rósł to będzie wszystko ok najważniejsze ze nie masz boli i krwawień jest nadzieja badz dobrej myśli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...