Skocz do zawartości
Forum

Problemy z osiągnięciem/utrzymaniem wzwodu i erekcją


Gość aprzestanpan221

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, trochę wiem co o za problem, bo moj facet tez się z tym borykał niestety, ale znaleźlismy odpowiedniego profesjonalistę - dr Zwolińskiego w ober clinic który szybko i konkretnie zaradził własnie na ten problem. Oczywiście bez zabiegu sie nie obyło, ale mąz nie ma problemu z erekcja

Odnośnik do komentarza

U mnie było coś podobnego. Przetestowałem maxon active, jako "viagrę bez recepty", bo oba leki są na sildenafilu i podziałało. Nie mam problemu z utrzymaniem erekcji. Po maxonie, jak się pojawi, to po prostu jest, czyli satysfakcja gwarantowana. Dodatkowo pewnie miałeś coś podobnego dochodził stres, bo cały czas zastanawiałem się, czy wzwód się utrzyma, co nakręcało spiralę uciekania od seksu. Sildenafil wywołuje silną erekcję, więc nie ma strachu, że coś pójdzie nie tak, jak powino.

Odnośnik do komentarza

tańszy i lepszy odpowiednik składniki z usa - Prosent 600 do nabycia w Polsce też w necie - bez skudków ubocznych jak sildenafil typu arytmia itp.... Ja biorę 2 tabletki godzinę przed seksem i trzymaja mnie ponad 2 godziny ostrego dym@@@nka. Wychodzi jednorazowy koszt 5zł minus że trzeba kupić całe opakowanie za ponad stówkę ale warto.

Odnośnik do komentarza

tańszy i lepszy odpowiednik składniki z usa - Prosent 600 do nabycia w Polsce też w necie - bez skudków ubocznych jak sildenafil typu arytmia itp.... Ja biorę 2 tabletki godzinę przed seksem i trzymaja mnie ponad 2 godziny ostrego dym@@@nka. Wychodzi jednorazowy koszt 5zł minus że trzeba kupić całe opakowanie za ponad stówkę ale warto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...