Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia rytmu serca


Gość k...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z sercem to wszystko zaczęło sie jakoś na początku wakacji w trakcie szkoly wszystko jeszcze bylo okej, a mianowicie na początku nie bylo to jakies uciążliwe ale z czasem bylo coraz gorzej szybkie bicie serca zazwyczaj z rana. Na początku nie wiedzialem co sie dzieje i staralem sie o tym nie myslec. Za jakis czas połapałem sie ze jak zjem sniadanie lub jakis posilek w ciągu dnia serce po krótkim czasie nagle przyspiesza. Rano jest najgorzej po śniadaniu czym wiekszy posilek tym szybsze bicie, ale późnym wieczorem objawy są duzo mniejsze prawie nie odczuwalne. Dodam tez ze gdy w ciagu dnia sobie leze to serce bije dobrze ok. 80 u/min ale jak wstane i postoje to utrzymuje sie w granicy 120/110 gdy usiąde to spada do 80 bardzo szybko. Nie lecze sie na zadne choroby ale dodam ze ostatnio malo sie ruszam i mam malo aktywny tryb zycia w czasie szkoly chodzilem na zawody i cwiczylem na wf i nie mialem z tym problemow. Miesiąc temu bylem w szpitalu poniewaz bylem w przychodni i wyszlo mi puls 130 cisnienie 140/90 to dali mi skierowanie do szpitala. W szpitalu mialem robione badania takie jak ekg, echo, holter cisnieniowy i sercowy, rentgen serca, krew, i wyszlo ze serce mam zdrowe i ze ta tychkardia jest na tle emocjonalnym i wypisali mnie do domu po ok tygodniu w szpitalu. I teraz w sumie nie wiem co robic bo nadal to mam.

Odnośnik do komentarza

Opisane twoje dolegliwości mają rzeczywiście symptomy Tachykardiia . Lekarz pierwszego kontaktu może ci przepisać na spowolnienie akcji serca. Takie jak Corcor Cor Ale faktycznie ja bym się skonsultował z kardiologiem aby być spokojniejszym. Ja się konsultowałem z p dr Paweł Krzysztof Hertz
https://gdzieskierowac24.pl/lekarz/pawel-krzysztof-hertz-internista-lodz?miasto=lodz&specjalizacja=kardiolog
Profesjonalny i ludzki człowiek

Odnośnik do komentarza
Gość MariuszMMM

Z sercem nie ma żartów, wiec jak najszybciej należy udać się do dobrego specjalisty. Na NFZ nie polecam - błędnie wykryto u mnie tętniaka aorty i nie powiedziano mi, że przeszedłem zawał. O tym wszystkim dowiedziałem się dopiero jak poszedłem prywatnie do Pana Doktora Bagieńskiego z Rajtar Medica w Krakowie - dzięki niemu teraz biorę odpowiednie leki, dostosowane do mojego schorzenia, a nie to co wcześniej... masakra. Trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...