Skocz do zawartości
Forum

Czy mozna przez cale zycie nie uprawiac seksu ?


lina.97

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mahomet v5

A czemu to niby miałbym nie mieć rodziców, skoro jeszcze ze mnie jest młody bóg hehe. Dobrze że aż do 15 stycznia będą u mnie moi starzy, to przynajmniej trochę zaoszczędzę. Ze starych puki żyją to trzeba drzeć ile wlezie, bo potem gdzie się znajdzie takich drugich jeleni, co wszystko dla swojego ukochanego synka kupią. :D

Ps... właśnie przed chwilą skończyłem jeść ostatnie kacze udo, ale zostały jeszcze kości. Zapakować w kopertkę i wysłać pocztą? Bo pewnie głody jesteś. Oczywiście z natury to ja cholernie chytry jestem i jakoś za specjalnie to nie lubię się niczym z nikim dzielić. No ale z racji z tego że dziś mamy Święta, to mogę zrobić wyjątek i ofiarować tobie ten mały podarek w postaci kaczych kości xD

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet v5

A teraz pomiędzy świętami a nowym rokiem stary kupi dla mnie nowe auto bo moja ravka już leciwa i należałoby zmienić. Tak własnie się zastanawiam czy brać nówkę z salonu czy jakąś używkę z pierwszej ręki. Ale chyba wezmę z salonu, w końcu starzy kasy mają jak siana to co tam będę sobie żałował w końcu ja nie płacę hehe

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometv5

To się grubo mylisz, bo już jutro jedziemy po nowiuśką bete. A prawko mam już od dobrych kilku latek. Oczywiście zdane za 1/szym. W końcu kiedyś było łatwiej zdać, a poza tym jak się było za młodu przystojnym i zawsze pięknie ubranym chłopakiem, to i pani egzaminator wtedy miała się w kim zakochać hehe

Odnośnik do komentarza
Gość kol. Maryli

~Mahometv5
To się grubo mylisz, bo już jutro jedziemy po nowiuśką bete. A prawko mam już od dobrych kilku latek. Oczywiście zdane za 1/szym. W końcu kiedyś było łatwiej zdać, a poza tym jak się było za młodu przystojnym i zawsze pięknie ubranym chłopakiem, to i pani egzaminator wtedy miała się w kim zakochać hehe

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
No, to przyjedź ową nowiuteńką bryką pod altanę Maryli, Zabierz kilka browarków, to może coś z tego opijania będzie. Daj znać SMSem. Nara.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometv5

Kuźwa, przed chwilą dzwoniłem w tej sprawie do Maryli i nici z tego, zimnica w altance jak na Syberii, Same grzejniki bez prądu to chuj , bo do sąsiada prowadzą ziemią linię elektryczną, i na jakiś czas prądu nie będzie. No, moglibyśmy zrobić balangę u mnie, ale nie mam co ze starą zrobić.

Odnośnik do komentarza

~Mahometv3
U mnie nie ma balang. W mieszkaniu ma być ład i porządek a nie syf i harmider. Dobra wypieprzam już z tego wątku, bo patrzę że tobie już palma nachodzi. Ciao imperatorze hehe

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Ciągle mnie, kobietę, mylisz z jakimś pieprzonym
PT Imperatorem. Weź ogarnij się i oddaj misie, bo jusz mam mokrótko. Buziaczki.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometv2

No dobrze. No ale używanie w tym przypadku przez ciebie sformułowania " kobieta" to jest chyba nieetyczne i nie na miejscu. Bardziej pasowałoby jakbyś napisała, że jesteś wstrętną, spasioną i oblepioną tłuszczem maciorą, która pomiędzy nogami ma śmierdzące bajoro zamiast pachnącej
cipki hehe

Odnośnik do komentarza
Gość kobietaa  30

Pisząc "oddaj misie", wcale nie oznacza, że dam ci wsunąć małego siurka do mojej cipeczki, a po prostu oddaj mi pluszowe misie, które ukradłeś mi z altanki u Maryli.
Proponuję odszczekać ohydny post, i to do 24h, bo ściągniesz na siebie złą karmę, i staniesz się eunuchem. hehe
Oto dane "maciory" wzrost 165, waga 57, włosy blond, kręcone naturalnie, ząbki 100%, średnica pochwy jak u dziewicy. Wystarczy, byś szczekał jak kundel, i zamiast rozkosznej kopulacji walił konia?

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometv1

Nie nie wystarczy. Niska jesteś to raz, a dwa twój misio wygląda bardziej sexy od ciebie, wiesz przebrzydła karykaturo z blond czupryną. Chyba nie myślałaś, że zacznę cię ujeżdżać tak samo jak latem pod Maryli altaną dosiadałem twojego misia?
heh... niedoczekanie twoje
Twój misio jest teraz moim pogotowiem seksualnym i lepiej od razu pogódź się z tym, bo ja tobie go na pewno już nie oddam. Zresztą nawet choćbym chciał to uczynić to i tak nie mógłbym tobie zwrócić go, bo moje psy też za nim przepadają – przyznaje sam Basior samiec alfa i naczelny mojego stada. Więc wypieprzaj już ode mnie i daj mi spokojnie napawać się widokiem ślicznego misia kapucynka pierdolonego przez mego psa :D

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometv1

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Pierwsze prawo biologiczne to prawo zachowania życia własnego, a drugie prawo biologiczne to zachowanie życia GATUNKU - na osi czasu: oddychanie, picie, potem jedzenie, a później SEX, tworzący więź w celu umożliwienia wychowania dzieci własnych.
Brak tlenu: sekundy
Brak picia: godziny;
Brak pożywienia: dni
brak SEX-u: ad infinitum, ale tym gorzej dla zdrowia psychicznego i fizycznego

Odnośnik do komentarza

Witaj, z tego co piszesz to wnioskuje że boisz się spróbować i poddać się emocjom niestety ale bez tego zbliżenia sie nie doznasz tego uczucia
spróbuj kogoś poznać kto nie bedzie mówił tylko o seksie czy o innych podobnych rzeczach
najlepiej jak poznasz kogoś spokojnego i dojrzałego a później małymi kroczkami dojdziecie do tej pierwszej przyjemności
nie musisz sie bać spróbować a jesli kogoś poznasz to powiedz że sie nigdy nie całowałaś a na pewno ta osoba Ci pomoże
i nie czujesz potrzeby bo nigdy nie miałaś kogoś blisko albo sie nie zakochałaś i nie marzyłaś o tej osobie

Życzę powodzenia i próbuj bo życie bez ukochanego to nie życie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometv1

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 13-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Hejka . Dawno mnie nie bylo tutaj i dopiero teraz nadrabiam czytanie odp pod moim postem . To nie jest tak ze nigdy nie bylam zakochana czy silnie zauroczona bo mialam juz taka sytuacje. W nowej pracy poznalam kolege o 2 lata starszego i pojawila sie iskierka od pierwszego wejrzenia . Z czasem okazalo sie ze on tez jest mna zainteresowany . Jednak on ma juz duze doswiadczenie i kilka powaznych lecz nieudanych zwiazkow za soba . Nawet chcial sie oswiadczyc jednej z nich . A ta ostatnia go zdradzila . Jest strasznie skrzywdzony i chyba nie ma narazie ochoty na powazny zwiazek .

Odnośnik do komentarza

Cześć, chciałem napisać prywatną wiadomość, ale coś mi nie chciało wysłać, zresztą mniejsza z tym. Szukałem w necie czegoś podobnego do twojego problemu , tylko że strony faceta. U mnie jest taki problem , że nie mogę, ale nie chce . A nie potrafię wejść w żaden związek, bo jaka laska chciała być faceta, który nie może jej zaspokoić sekaualnie . Nie jestem jakiś słaby. Lubię sport , gadać , oglądać filmy , jesc , jestem w miarę wysoki . A najbardziej brakuje mi kobiety, dziewczyny, kogoś kto mi powie Co mam robić gdy będę miał znak zapytania czy jakies koncepcji , kogoś kto mnie zaakceptuje takiego jakiego jestem, mam maly problem z ludzi bo nie lubię zamieszania , wolę spokój, nic lubię duzo mówić, jestem cichy i spokoju. Tak się rozpisałem że interpunkcji i wgl jakąkolwiek składnia zostawia duzo do życzenia, ale chcę żebyś wiedziała, że jesteś idealna żona dla mnie

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że się nie spotkaliśmy. Ja miałem zawsze powodzenie u kobiet, ale u niewłaściwych. Chciałem mieć jedną towarzyszkę na całe życie... ale teraz jestem już zgorznkniały i z problemami psychicznymi po swoich związkach :/

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

~incel xP
No pewnie, że można całe życie nie uprawiać seksu. Jak się w wieku 30 lat zajebiesz z frustracji, to nadal będzie całe życie. Nie można? Można!

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
a masz erekcje poranne?Jeżeli nie masz, toś faktycznie kaleka seksualna.. Normalny i zdrowy chłop chciał nie chciał nad ranem ma erekcję i gdyby poczuł dupę z boku, to by odruchowo wsadził i się spuścił. He He niedrogi kaleko.
Myślę, że każda zdrowa i normalna baba nad ranem też ma erekcję łechtaczki i odruchowo dał by se wsadzić, by poczuć ciepełko spermy..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...