Skocz do zawartości
Forum

Witam


kasia197

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przejmuj się, ~House...1, pisze zawsze co myśli , sam wyraz nacieki, kojarzy się z czymś niepokojącym , ale chorego lepiej nie straszyć na wyrost i w pewnym sensie wspierać , a nie wybiegać w przyszłość z czarnowidztwem.

Ja nie lubię nikogo pocieszać na siłę, ale jestem za ważeniem słów.
Kiedy masz to badanie? Teraz to nawet usg robią z kontrastem , a swoją drogą to co miałaś to też nie było wyraźne ,stąd ten rezonans.

A miałaś robione próby wątrobowe i trzustkowe z krwi?

Trzymaj się i nie zamartwiaj się na zapas.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

witam serdecznie wszystkich na forum
jestem już po operacji laparaskopowej usuniecia kamieni i woreczka wszystko jest w porządku rekonwalescencja przebiega bezbolowo i skora na ciele nie jest już zolta
niestety to nie ostatnia moja operacja która mnie czeka jak pisałam wcześniej strasznie chudne mam problemy ze spaniem oddychaniem itp. trafiłam w końcu na super lekarza(polaka) który w końcu potraktowal mnie poważnie i moje dolegliwości i zaczal szukac po kolei co może być przyczyna mojego stanu wyslal mnie na badanie usg tarczycy ( o które już wcześniej prosiłam innych lekarzy ale niestety nie chcieli mnie na nie skierować ponieważ wyniki hormonalne z krwi wychodzily wporzadku) okazało się ze mam guza o wielkości 1,5 cm na tarczycy guz jest isoechogeniczny i 3 guzki o wielkości 8 mm echogenniczne oraz liczne zwapnienia jeszcze żeby było mało okazało się tez ze mam guza na strunach głosowych teraz czeka mnie badanie scyntografii oraz biopsja
lekarz powiedział ze nie dziwi się ze tak się zle czuje i chudne ponieważ guz utrudnia problemy z oddychaniem ciagle jestem niediotleniona
kurcze ile trzeba się ochodzic do lekarza żeby ktoś w końcu poważnie podszedł do naszych zdrowotnych problemów
KOCHANI GRUPOWICZE Z OKAZJI NADCHODZACYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA CHCIALABYM WAM ZYCZYC DUZO BLOGOSLAWIENSTA BOZEGO PIEKNYCH RODZINNYCH SWIAT ORAZ DUZOOO ZDROWKA W NADCHODZACYM NOWYM ROKU 2018
POZDRAWIAM SERDECZNIE

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...