Skocz do zawartości
Forum

Alkoholizm chlopaka


Gość Bialakitax3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bialakitax3

Mam ogromny problem.
Mam wspanialego chlopaka, kochajacego i ja tez go bardzo kocham. Ale jest jeden problem.
On jest alkoholikiem. Tak juz mozna to nazwac. Oczywiscie probowal dla mnie przestac ale udawalo sie na 2-3 tyg z czego tydzien to byla delirka.
Latwilam mu leki na te objawy fizyczne bo jestem na medycynie i mialam mozliwosci.
Ale widze, ze on nie radzi sobie. Szybko sie upija i trzesie sie. Nie sypia w nocy. Ostatnio ma problem z oddawaniem moczu.

Wczoraj juz byla masakra. Ciezko mu sie oddychalo, czul ucisk i mial straszne nerwy.
Pojechalismy do szpitala ale go nie przyjęli bo czuli alkohol.
Odwiozlam go do domu i dalam mu kropelki uspokajajace, zeby sie uspokoil.

Poszedl spac i dzis sie jeszcze nie odezwal mam nadzieje, ze odpoczywa.

Wczoraj placzac prawie obiecal ze postara sie to rzucic, ze pojdzie do psychologa bo boi sie sam ale ze nie da sie zamknac w szpitalu.

Boje sie o niego. Nie wiem co robic. On mowi, ze chxe sam rzucic picie bo to bedzie trwalsze jak zrobi to z wlasnej woli, niz jak go beda zmuszać w szpitalu.

Odnośnik do komentarza

"Latwilam mu leki na te objawy fizyczne bo jestem na medycynie i mialam mozliwosci. "

Jeśli jesteś na medycynie a jeszcze nie przerabialiście tematu choroby alkoholowej, to chyba trzeba przyspieszyć swoją edukację.

A jak się myśli trollować to też trzeba bardziej obmyśleć temat i sposób jego przedstawiania.

Wakacje piękny czas, można puścić wodze wyobrażni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli oboje jesteście świadomi, że chłopak nadużywa alkoholu, że dochodzi do objawów abstynencyjnych wskutek odstawienia alkoholu, to kwalifikuje się na terapię. Wątpię, że uda mu się wygrać z nałogiem na własną rękę. Konieczna jest jak najszybsza konsultacja w ośrodku leczenia uzależnień. Odsyłam na stronę PARPA - Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych: http://www.parpa.pl/. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...