Skocz do zawartości
Forum

Strach przed jazdą autem, po zdanym egzaminie


Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu zdałem egzamin na prawo jazdy kat.B. Udało mi się za pierwszym razem. Sam nie wiem jak, bo moja rodzina nie bardzo wierzyła, że mi sie uda. Sam w siebie nie wierzyłem bo robiłem jeszcze sporo błędow. Na egzaminie prawdziwym równiez zrobiłem kilka blędów mimo tego egzamin jest zaliczony pozytywnie. gdybym był egzaminatorem to sam bym się oblał.
Dziś wczoraj oderbrałem prawo jazdy i po prostu boję sie jeździć. Nie było mnie długi czas po egzaminie w domu, więc wgle nie jexdziłem autem. Moja rodzina chce juz żebym pojechal do dużego miasta na zakupy albo zalatwić inne sprawy, a ja sie boję ze zgaśnie mi samochód za skrzyzowaniu albo spowoduje niebezpieczną sytuacją czy podczas parkowania walnę w inny samochód. Swojego samochodu jeszcze nie mam a auto rodziców jest terenowe i duże. Całkiem inne niz na kursie mała toyota. Nie wiem jak sobie poradzę takim dużym samochodem jeździć. Podczas kursu instruktor zawsze był obok i gdy coś zrobiłem źle to hamowal itd. tu juz tego nie będzie. Wolałbym pojechac z rodzicem jednym chociaż do mniejszej miejscowości, abym się trochę rozkręcil tym autem, a nie od razu do ruchliwego miasta. Z drugiej strony chcę jeździć, bo wiem ze prawko ułatwia zycie.
Najbardziej boję się, ze pojade do miasta sam i spowoduję niebezpieczną sytuacją, czy kogoś przytre itd.
Jakieś rady macie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...