Skocz do zawartości
Forum

mam problem


Gość majkaa93

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chlopak wciąż twierdzi ze wszystko robie nie tak ale mówi ze ja nie umie przyznać się do błędów a on tylko mówi bo chce bym była perfekcyjna jak i on. Za mało daje pasty na szczotkę jem jak świnie
dopiero uczę się gotować złości go to
obraża o to moja mamę na mnie mówi ze mam autyzm jestem niedorozwoj flegmatyk uważa że jego rodzina tez twierdzi ze jestem dziwna a to ze jestem domatorka czytam to
jestem jak stara baba to wina nich
rodziców jest zły ze ich
odwiedzam.Jego kumpel mnie z
wyzywa nie zrobił nic dalej z nim pije. I że nie umie znaleźć pracy choć
wciąż posyłam cv. Mam swoje pasje
znajomych co mnie lubią ale mówi ze
boją mi się powiedzieć prawdy. Potem przeprasza i mówi że kocha gdy już chce odejść ale pewnie tak gada bo powtarza ze ma mnie dość i nie idzie mnie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Gość michalssssssssss

Zawsze mam ubaw jak słyszę takie historie. Wy zwyczajnie lubicie być upokarzane przez swoich facetów i tyle. Piszecie tu porady tej dziewczynce aby go zostawiła ale to nic nie da. Jej jest tak dobrze bo najpierw ją tydzień będzie obrażał ale jak go najdzie ochota na numerek to przeprosi i powie ,że kocha i to załatwia sprawę :D Naiwność kobiet nie zna granic. Jest mnóstwo facetów którzy kobiety szanują i traktują jak księżniczki ale często są sami a dlaczego tak jest? bo kobieta nie lubi takiego faceta. Grzecznością nic się nie zdziała bo one zawsze będą wybierały tych którzy nimi pomiatają. Taki Świat i tyle.

Odnośnik do komentarza

majkaa93, zauważ, jak opisałaś swojego partnera. Poniża Cię, obraża, wyzywa, oczernia Ciebie i Twoją rodzinę, wpędza w niską samoocenę, nie docenia Twoich starań, nieustannie krytykuje. Mam wymieniać dalej? Zapytaj siebie, czy chcesz nadal tkwić w takim związku, w którym nie ma miejsca na szacunek. Myślę, że odpowiedź jest jednoznaczna. Ku refleksji! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...