Skocz do zawartości
Forum

Vibin mini, czy tabletka się wchłonęła czy wziąć dziś kolejną?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż nie wiem co robić, czy brać dalej codziennie o tej samej porze tabletki, czy dzisiaj wziąć kolejną z opakowania (nie mam zapasowego blistra), dzisiaj mam 13 dzień brania tabletki i ok 2h po wzięciu tabletki przez coś co zjadłam na śniadanie lub po nim brzuch mnie bardzo rozbolał i od razu do toalety, nie była to biegunka ale luźny, rzadki stolec, miałam już coś takiego w sobotę też 2h po tabletce i taka sama sytuacja. Uprawiałam seks w czwartek i w niedziele (z prezerwatywa tez dla pewnosci) i zastanawiam się czy takie sytuacje są groźne i podpinają się pod tą biegunke do 3-4h z ulotki w wyniku ktorej nalezy wziac kolejna tabletke? Czy jestem chroniona mimo to, wiem ze to nie wyglada jak biegunka bo jednorazowe, ale wyglad byl jak biegunki,ale jednorazowe więc nie wiem co myśleć i czy brać drugą już dzisiaj czy normalnie jutro o 10. Jakbym juz miala brac z opakowania to po prostu szybciej skończę opakowanie i nie będzie jakiegos negatywnego wpływu że dzień wczesniej zaczne brac tabletki placebo?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...