Skocz do zawartości
Forum

środkowe dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

Siema.Mam 21 lat I jestem średnim chłopakiem.Chciałbym poznać dziewczyne o podobnym charakterze,wymienic sie swoimi zainteresowaniami, opiniami czym sie zajmuje.Chodziłem na roznego rodzaju terapie, rozmawialem z psychologami, ale to mi nic nie dało...Moze ktos z was poznal drugorodnego I moglby podzielic sie swoja relacja z nim .Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza

Ale rozumiem że mieszkasz sam i masz samochód? Czy mając 21lat szukasz dziewczyny żeby wymieniać się z nią zainteresowaniami? Ty wiesz że ona ma koleżanki od pogaduszek? Lubię kino, rower, książkę, a ty? A ja pływanie, książkę, film, piwo. I co dalej? Po co ci dziewczyna o podobnym syndromie? To jakby ktoś z depresją szukał kogoś z depresją żeby się razem powiesić. W ogóle takie coś jak ten syndrom nie istnieje. Może to być depresja, nerwica, toksyczni rodzice, ale nie syndrom drugiego dziecka. A trzecie dziecko ma syndrom trzeciego dziecka, czwarte czwartego? Czyli cała rodzina do leczenia? To jakby uznać że któraś urodziła się blondynką to ma syndrom blondynki i jest głupia i łatwa...

Odnośnik do komentarza

krotki111
Jest coś takiego jak "syndrom"...

Jeśli rodzice traktują dzieci równo,na pewno nie występuje taki syndrom ,jeśli gorzej traktują pierwsze dziecko,to ono też może myśleć o syndromie pierwszego dziecka i tak syndrom ,może być każdego z kolei,
nie zasłaniaj się jakimś syndromem..., a już charakter to nie ma nic do rzeczy,ponoć przeciwne charaktery się przyciągają ,więc odpuść sobie ten syndrom i nie szukaj "klona",bo takiego nie ma.

Z jakiej przyczyny chodziłeś na terapię ,chyba nie przez ten syndrom...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ludzie świętują różne dziwaczne dni, chociażby dzień łapania za biust itd. To dlaczego nie zrobić dnia środkowego dziecka? Owszem, w psychologii mówi się o syndromie środkowego dziecka, ale nie uzasadniałbym tym wszystkich swoich problemów, trudności, kompleksów itd. Kolejność urodzenia na szczęście nie determinuje naszego życia. Zatem zamiast szukać dziewczyny, która jest w rodzeństwie "środkowa", po prostu szukaj osób, z którymi mógłbyś miło spędzić czas. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

A dlaczego jest dzień jazdy nago na rowerze? Może jest syndrom jazdy nago na rowerze np. 6ste z kolei dziecko w rodzinie ma taki syndrom??? A jak np całe życie lubię oglądać seriale w piątek a nie w czwartek to mam syndrom piątkowego serialu???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...