Skocz do zawartości
Forum

Choroba weneryczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie chorób wenerycznych.od stycznia zmagam się z problemami ,miałam przeróżne badania ,wyniki wykazały ureaplasme brałam doksycykline 14 dni 2 razy dziennie, później oczywiście 5 dni antybiotyk przeciwgrzybicy. Po tygodniu ponowne badanie które nie wykazało ureoplasmy. Cieszyłam się spokojnym zdrowiem około 2 tygodnie, zaczął boleć mnie brzuch i swędzenie cewki moczowej, częste siku duzo.odrazu poszłam na wizytę żeby zbadać czy bakteria nie wróciła, pobrano wymaz z szyjki . Nie wykazało bakterii. Więc zglupialam :( czy jest możliwość że bakterie mogą być w cewce moczowej? Mianowicie czy mogły nie wyjść w badaniu z szyjki macicy a jeżeli zrobiła bym wymaz bezpośrednio z cewki mogly by byc ? (Czy jeżeli w ogóle takie występują to wyszły by na 100%W obu badaniach?)?Dziękuję i pozdrawiam:(

Odnośnik do komentarza

Świąd to raczej powodują grzyby,po zakażeniu i lekach masz zaburzona florę bakteryjną,dlatego stosuj profilaktycznie probiotyk dopochwowy Lactovaginal,chroni całe okolice intymne przed namnażaniem się patogenów.
Ale nie zaszkodzi też badanie moczu na tą bakterię,chociaż antybiotyk powinien był ją "wymieść" z całego układu moczowo-płciowego.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...