Skocz do zawartości
Forum

Wstydzę się spotkać z tym facetem drugi raz bo....


Gość zyciesamozycie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zyciesamozycie

Witam

2 tygodnie temu umówilam sie z facetem poznanym na necie,pisaliśmy troche i postanowiliśmy sie spotkć,poszliśmy na piwo,przed spotkaniem wypiłam troche na odwage... [bo inaczej nie byłabym wstanie się wyluzować] ...

Po spotkaniu się odezwał,chyba ogólnie nie było źle..Ale zaproponowal kolejne spotkanie z tym,że ja sie boje,że na drugim spotkaniu zrobie gorsze wrażenie,ze odkryje moją prawdziwą nature,mam lęki spoleczne... byliśmy w dwoch knajpach ale mi nie pasowało,bo za duzo ludzi,bo za jasno,bo tamto bo siamto,w koncu poszliśmy do jakiegoś podziemia gdzie nie było ludzi i było w miare ciemno wtedy czulam sie w miare ok...

Mam tak z każdym nawet jesli fcaet mi sie nie podoba,to rowniez bałabym sie z nim umowic,w obawie o to,że wywrę złe wrażenie...Pomocy :( jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Juz był podobny wątek... dziewczyna bała sie odebrać telefon of chlopaka z ktorym sie juz spotkala.

Jeśli facet Ci sie podoba, dobrze sie z NIM czułaś a niekoniecznie w knajpie to sie spotkaj z nim drugi raz, potem trzeci,czwarty... A nuz to ktoś kto jest Ci pisany?
Życie jest za krótkie by się non stop bać, by nie poznawac ludzi, by sie nie zakochac itd. Uwierz,za krótkie a potem zalujemy wielu rzeczy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jak zaczniesz się spotykać tam gdzie ciemniej i bezludniej z nieznaną sobie bliżej osobą to może Cię spotkać z jego strony jakaś krzywda- mało to zboków w sieci?

A Ty piszesz, że taka jesteś skrępowana innymi ludzmi, koniecznością pokazania swojej twarzy komuś drugiemu, że chętnie byś zeszła do podziemia.Brak Ci instynktu samozachowawczego?

Wiesz, że masz jakieś ograniczenia psychiczne w kontaktach z ludzmi, w pokazywaniu im swojej twarzy, to może zanim weżmiesz się za bliżej niezbadane internetowe znajomości ,zaczniesz pracować nad swoja pewnoscią siebie sama dla siebie, albo udaj się do jakiegoś psychologa w tej sprawie.

Jak na razie jesteś idealną kandydatką na łatwowierną kobietę, ktorą można zaprowadzić za jej zgodą ,w jak najbardziej odludne i niebezpieczne m-ce. Przy okazji pewnie jesteś bardzo skryta i nieśmiala i jeszcze nikogo nie powiadomisz z kim i gdzie się umówiłaś przed takim ryzykownym spotkaniem.

Głowy używa się nie tylko do tego, aby przejmować sie czy jesteś dośc piękna i dośc mądra dla świata. Najbardziej kobieta powinna jej używać w celu podstawowej ochrony swojej osoby! Rozsądku życzę.

Odnośnik do komentarza

~lato2017
Witam
Poznałam go na portalu no i przeważnie to on gadał itp..Ja jestem mega nieśmiała dlatego przed spotkaniem walnelam sobie kilka głębszych, żeby jako tako sie rozluźnić. ..

.potem poszlismy na piwo i tak jakos poszlo...po spotkaniu dzownil a ja wylaczalam telefon alno nie odbieralam..a po dwóch godzinach pisze mu sms typu "sory nie mogłam gadac".. Boje sie ze sie zatne ze powiem cos głupiego i nietaktownego albo ze wyczuje ze sie denerwuje i jestem speszona...

Podoba mi sie ale nawet jesli koles mi sie nie podoba to sie wstydzę przed nim itp...Pomocy:-( :-( :-( juz tyle szans straciłam na fajną relację. ..wszystko przez to ze taka dzikuska ze mnie... :-( :-(


Albo masz za dużo wolnego czasu i zwyczajnie trolujesz, albo masz wątpliwości czy ktoś tu łyknie kit który zamierzasz wcisnąć.
Tak czy inaczej będziesz musiała bardziej się postarać i do tego przyłożyć, bo jedno i drugie jest raczej słabe. Nie zakładałaś już identycznego tematu parę dni temu?

Odnośnik do komentarza

Też jestem nieśmiała i podziwiam że potrafilas spotkać się z kimś poznanym w necie. Ja automatycznie zaczynam się trzesc ze strachu i nie dam rady mówić także ciesz ei że dałaś radę i pierwsze spotkanie za Wami. Spróboj raz jeszcze na pewno dasz radę ☺

Odnośnik do komentarza

~Bretsa
Też jestem nieśmiała i podziwiam że potrafilas spotkać się z kimś poznanym w necie. Ja automatycznie zaczynam się trzesc ze strachu i nie dam rady mówić także ciesz ei że dałaś radę i pierwsze spotkanie za Wami. Spróboj raz jeszcze na pewno dasz radę ☺

Musisz sie przełamac jak chcesz kogos poznac bo w niskonczoność nie mozna pisac.. Czasem lepiej spotkać sie zweryfikowac faceta, czy jest sens sie dalej poznawać.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...