Skocz do zawartości
Forum

Proszę o radę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje porady odnośnie znamienia które mam na boku lewej stopy byłam z nim ostatnio u dermatologa po badaniu dermoskopem lekarka stwierdziła że to nie jest nic groznego ale wypisała mi skierowanie do poradni chirurgicznej w celu jego usuniecia dodam że znamie ani nie krwawi ani mnie nie boli i nie swędzi a ja panikuje że to czerniak poradzcie mi prosze że to że dermatolog kazała mi to usunąć może oznaczać coś złego?

Odnośnik do komentarza

To było dawno , ale chyba tak było. Z przyczyn technicznych. Lekarz musi sobie zarezerwować więcej czasu dla pacjentów przychodzących na zabiegi. Po usunięciu znamienia , wycinek przesyłany jest do badań histopatologicznych. To jest rutynowe badanie. Po prostu wszystko jest badana. Nawet przy gastroskopiach pobrane próbki są przekazywane do badań. Podobnie miałam po złamaniu szyjki kości udowej. Fragment kości również był badany. Wcale o tym nie myślałam , bo wiem ,ze to jest rutynowe postępowanie. Na wynik trzeba trochę poczekać z uwagi na bardzo dużą ilość materiał przesyłanych do badań. Ale tym się nie należy przejmować. Po prostu taka jest procedura.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...