Skocz do zawartości
Forum

Nadmierna potliwość!!


Raro3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wykonywałeś dalej te zabiegi czy nie ale jonoforeza nie jest najmocniejszym oraz najskuteczniejszym zabiegiem jeśli chodzi o leczenie nadpotliwośći. W sytuacji jeśli nie ma efektu po takiej ilosci zabiegów, najlepiej jest po prostu dać sobie spokój oraz zdecydować się na wykonanie innego zabiegu. Dobry efekt daje botoks. Pierwsze zabiegi dają ulgę na 6-8 miesięcy, kolejne nawet na 11-12 miesięcy. Z każdym kolejnym zabiegiem czas może się sukcesywnie wydłużać>
https://www.miod-malina.pl/jak-zlikwidowac-nadpotliwosc.html

Polecam zajrzeć sobie na stronę. Opisane jest tutaj jak wygląda zabieg leczenia nadpotliwości.

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzejeek

Jonoforeza nie jest najmocniejszym i najskuteczniejszym zabiegiem to pisze tylko ten kto nie potrafi wykonać normalnie terapii. Ta metoda to nr 1 na pocenie , zero chemii, cenowo jest przystępna a wygoda taka super, podlaczasz urzadzenie do ciala i czekasz 15 minut po terapii, po kilku takich terapiach nie pocisz się miesiącami, ja tak doświadczyłem a lecze stopy dłonie i pachy. Moje sienazywa electro antiperspirant, kupiłem go 2 lata temu. Jak ktoś używa home made to tez sięnie dziwi ze nie ma efektów.

Odnośnik do komentarza

Nadmierna potliwosc jest wynikiem problemow zwiazanych z nerkami stany zapalne , infekcje bakterie jak rowniez przyjmowanie duzych ilosci plynów c iagu dnia a małej ilosci wody odprowadzonej przez to czlowiek sie poco dlatego ,ze woda ktora jest nie zostala odprowadzona przez nerki . W tym przypadkuprzyjmuje sie leki faramkologiczne lub naturalne metody ziola ktore spedza nadmiar wody poprawią prace nerek dotyczy to rowniez potliwosci stop ktore sa wynikiem w dalszym procesie grzybicy . Wiecej informacji na maila zielarka.masaz@interia.pl(farmaceutka ()

Odnośnik do komentarza

~Andrzejeek
Jonoforeza nie jest najmocniejszym i najskuteczniejszym zabiegiem to pisze tylko ten kto nie potrafi wykonać normalnie terapii. Ta metoda to nr 1 na pocenie , zero chemii, cenowo jest przystępna a wygoda taka super, podlaczasz urzadzenie do ciala i czekasz 15 minut po terapii, po kilku takich terapiach nie pocisz się miesiącami, ja tak doświadczyłem a lecze stopy dłonie i pachy. Moje sienazywa electro antiperspirant, kupiłem go 2 lata temu. Jak ktoś używa home made to tez sięnie dziwi ze nie ma efektów.

Ja byłem na terapii w MSS w Warszawie, tam mieli ten lepszy model, jeżeli dobrze pamiętam to nazywał się elite czy jakoś tak. Teraz zamierzam sobie taki sami kupić i dokończyć terapie w domu.

Odnośnik do komentarza

dobrze jest zainwestować w te urządzenie, sam je mam i sprawdzam komu jeszcze pomoglo zwalczyć pocenie jak mnie. Na mnie dobrze zadziałało , problem pocenia mojej twarzy się nareszcie skończył bez wydawania pieniędzy na jakies botoksy.

Odnośnik do komentarza

dobrze jest zainwestować w te urządzenie, sam je mam i sprawdzam komu jeszcze pomoglo zwalczyć pocenie jak mnie. Na mnie dobrze zadziałało , problem pocenia mojej twarzy się nareszcie skończył bez wydawania pieniędzy na jakies botoksy.

Odnośnik do komentarza
Nie trzeba wkłuwać jadu pod skórę, jak chcecie później mieć opuchnięte stopy i nie móc chodzić parę dni, tak smialo biegnijcie za lekarzem niech wam poda ten botoks. Sama wybrałam electro antiperspirant jak inni tutaj, co niektórzy tylko potrafią reklamować badziewia co tylko pogarsząją zamiast leczyć, a najlepszy produkt sam trafi wlasciwie do osoby ktora potrzebuje tego nejlepszego. 
Odnośnik do komentarza

Myślę że jonoforeza jest najlepszym wyjściem z nadmiernego pocenia w tych czasach. Patrząc na sposób działania, cenę zabiegów czy zakupu urządzenia, naprawdę warto. Ze swojego doświadczenia wiem że to naprawdę działa ( też posiadam model electro antiperspirant już kilka lat), tylko wystarczy stosować terapię według harmonogramu. Zabiegi jak botoks czy sympatektomia są mocno inwazyjne, jak i drogą jak to się mówi na łatwizne, ale przy tym można się nieźle na zdrowiu przejechac. Jak w problem to zdrowo i bezpiecznie. 

Odnośnik do komentarza

Ja pocę sie dosłownie wszędzie i jonoforeza pomaga mi dość dobrze, pytanie do osoby która założyła temat czy stosuje urządzenie domowej roboty czy produkt kupiony, ja osobiście nie bawiłem się z takim co nie znam a kupiłem ten electro antiperspirant i działa wręcz niesamowicie. Poświeciłem czas na leczenie i nie był to zmarnowany czas, w końcu jest coś co naprawdę działa, u mnie pierwszy efekt był widoczny po 5 terapiach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...