Skocz do zawartości
Forum

Transwestytyzm u dziewczyny


Gość davidekx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość davidekx

Witam. Jestem dziewczyną w nastoletnim wieku i od długiego czasu kręci mnie upodabnianie się do chłopaka, lubię chłopięce koszulki, bluzy, mam też typowo męskie zainteresowania. W sumie gdy jestem na zakupach dział damski służy mi tylko do przejścia do działu męskiego. Ostatnio zamknęłam się w pokoju moich rodziców i zaczęłam szperać w szafie rodziców. Zaczęłam przebierać się w ciuchy mojego taty i czułam się wspaniale. Poczułam się w końcu sobą. Ściągłam nawet swoją bieliznę i założyłam jego bokserki. Dodam że przy przebieraniu się w tę wszystkie rzeczy czułam podniecenie seksualne. Potem zorientowałam się jak to wygląda - przebierałam się w ciuchy płci przeciwnej po kryjomu jak jakiś transwestyta, ale gdy było już po wszystkim czułam się tak strasznie szczęśliwa i spełniona. Słyszałam o wielu transwestytach, ale byli to tylko mężczyźni przebierający się za kobiety. Czy u dziewczyny również może występować transwestytyzm? Dodam że ostatnio przeżywam dość ciężki okres mojej tożsamości płciowej i szczerze to ostatnio sama nie wiem czego chcę. Jestem prawie dorosła i szczerze to sama nie wiem co dalej. Jakby się okazało że faktycznie to transwestytyzm to spoko bo jak najbardziej to akceptuję, ale chcę po prostu wiedzieć czy to jest to. Chciałabym jakoś sobie to wszystko poukładać dlatego potrzebuję pomocy. Wiem że pewnie wielu osobom będzie tutaj wydawać się to nienormalne, ale wolę napisać tutaj niż powiedzieć o tym rodzicom, zresztą wiem jakby na to zareagowali. Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...