Skocz do zawartości
Forum

Jak leczyć te zatkane uszy?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 13 lat i ostatnio napotkałem taki problem - mam zatkane uszy, ostatnio piekło mnie też w gardle, głównie gdy przełykałem (teraz już się to poprawia). Kiedy rano sie ostatnio obudzilem bolalo mnie ucho i gardlo gdy przelykalem lecz gdzies po pol godziny mi to przeszlo i juz mi to nie wraca. Teraz borykam sie tylko z zatkanymi uszami? Czy to cos powaznego?

Odnośnik do komentarza
Gość Amandaaa88

Najlepiej pogadać z rodzicami i albo iść do apteki albo jeżeli ból nie przejdzie to do lekarza, ja ostatnio zakrapialam sobie uszy kroplami lix i bardzo szybko mi pomogły, odetkało się i przestały tez bolec, dzięki temu obyło się bez wizyty u lekarza

Odnośnik do komentarza

Znam krople fonix, które sama stosowałam na bolące ucho. Wydaje mi się, że są bardzo dobrym lekiem, po kilku psiknięciach człowiek przestaje mieć kłopoty z uszami. Warto wypróbować, to lek dostępny dla wszystkich. Może być tak samo zastosowany dla dzieci, jak i dorosłych. 

Odnośnik do komentarza
Gość Chantal

Kalina, też stosowałam. W tamtym roku byliśmy na nartach i miałam kłopot z uchem .W sezonie świątecznym lekarza na stoku ciężko znaleźć ale apteki są wszędzie. Warto orzystać z tego, co masz pod ręką i działać na samym początku, kiedy pojawia się ból ucha. 

Odnośnik do komentarza
Gość Michalin

Ja używałam kilka dni temu i mogę potwierdzić, to samo co dziewczyny. Działa dość szybko i zatrzymuje ból, dzięki temu człowiek szybko może wrócić do równowagi. Moim zdaniem, pierwsze dni decydują o skuteczności leczenia. Ucha nigdy nie można bagatelizować. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...