Skocz do zawartości
Forum

Czy pęknięcie prezerwatywy i ból podbrzusza mogą oznaczać ciążę?


Gość s...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnia miesiaczka zaczela sie 26.04 trwala okolo 4 dni , moje cykle sa 28-29 dniowe 6.05 kochalam sie z mezem i wytrysk nastapil w srodku mielismy prezerwatywe ale nam pekla zaraz przed wytryskiem od 2 dni boli mnie podbrzusze i jestem bardzo senna. wiem ze to zawczesnie na objawy ciazy ale moze??? Dodam ze nigdy mnie nie boli brzuch przed lub po owulacji tak jak i przed okresem dlatego sie niepokoje Na test ciazowy tez jeszcze za wczesnie :/ Dziekuje za szczere odpowiedzi Ona 25

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Współżyłaś w 11 dniu cyklu.Dni płodne w 28 cyklu wypadają na około 14-16 dzień cyklu.Jednak trzeba pamiętać że plemniki w drogach rodnych kobiety mogą przeżyć nawet tydzień. Więc mogło dojść do zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Jak sama wspomniałaś jest jeszcze trochę za wcześnie na orzekanie czy to ciąża, czy nie. Taka możliwość jak najbardziej istnieje, ale nie ma co podlegać autosugestii, że jest to ciąża. Przy stosowaniu prezerwatyw zawsze istnieje ryzyko przerwania, chociaż nam nigdy, się to nie zdarzyło, a stosujemy prezerwatywy durex jako standardową antykoncepcję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...