Skocz do zawartości
Forum

Zajście w ciążę bez stosunku


Gość papaya

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o tym nie od dziś, wiem, że może powodować to wszystko, tym bardziej, że objawy się zgadzają (co prawda nie wszystkie, ale kilka typowych) jeśli chodzi o stres, to u mnie jest większy niż u niej, Proszę Cie nawet mnie nie strasz.... Odchudzać się nie odchudzała, ogólnie strasznie mało je, potrafi kilka dni nic nie jeść, tłumacze jej, że tak nie można, żeby jadła, żeby poszła do lekarza, a ona twierdzi, że niepotrzebnie się martwię, i że lekarza nie potrzebuje. Nie obrażam się, po prostu strasznie mnie to wszystko zastanawia, non stop o tym myślę i mnie nosi

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

no widzisz nie potrzebnie tak panikowałeś :)
Będzie Ci ją bardzo ciężko przekonać że powinna udać się do lekarza, bo on o ile dobrze się czuję, bedzie uważała że wszystko jest ok. Pewnie myśli że jest szczupła, albo nie daj Boże że jeszcze jest za gruba. Niestety to siedzi glęboko w jej psychice.

Odnośnik do komentarza

Jestem praktycznie pewny, że ona jest chora, sam lekarz jej powiedział (chyba kobieta) że przez tą niedowagę ma te problemy z sercem, ale u tego lekarza to była ok marca tego roku, i to był ostatni raz, więc mogło się dużo zmienić w tym czasie, tu nie chodzi o przyznawanie się, przecież jeżeli się okaże, że jest rzeczywiście chora, to nie będę jej terroryzował ani wypominał czegoś czy coś, no i myślę, że ona o tym wie, a przynajmniej powinna

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, tłumaczę, proszę, i nic, wiem, że gdyby role się odwróciły i to mi by coś dolegało, nawet jeżeli tylko prawdopodobnie, to tak samo jak mi zależało by jej, żebym poszedł i się zbadał, z powodu tej niedowagi ma mniejszą lewą komorę czy przedsionek serca, nie pamiętam dokładnie, a to znowu powoduje nacisk i z tego powodu występuje kłucie i kołatanie serca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...