Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie przy prawidłowym BMI


Gość konik124

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje ciało się zmienia. Jesteś w okresie dojrzewania i nie powinnaś przechodzić na żadne diety, szczególnie kiedy ważysz prawidłowo. Zamiast diet proponuję aktywność fizyczną. Biegi, pływanie, sks w szkole, taniec towarzyski ( lub jakiś inny) aerobik czy zajęcia ze sztuk walki masz wiele opcji do wyboru. Musisz tylko chcieć. Jeżeli nie chcesz wychodzić z domu, możesz ćwiczyć wieczorami albo rano po 30 minut.

Odnośnik do komentarza

Witam ;D
Mam problem co do mojej masy ciała... mam prawidłowe BMI ale widzę, że jestem gruba. Obecnie staram się jeść jak najmniej żeby zrucić wagę i to powoli się udaje. Ale czy to na pewno nie szkodzi zdrowiu? Nie jestem pewna. Zawsze marzyłam by mieć szczupłą sylwetkę.... a wyglądam jakbym była w ciąży. To przytłaczające :( Proszę o rade jak jeść żeby nie przytyć i jakich produktów nie jeść. Chcę bardzo schudnąć i mieć niskie BMI. Proszę o radę. Z góry DZIĘKUJĘ ;D Pomóżcie!!!!

Odnośnik do komentarza

Hej ! :)
Myślę, że mogę Ci pomóc :)
Też miałam podobny problem, BMI było w porzadku , a jednak nie podobała mi się moja figura i waga;/
Próbowalam chyba wszystkie 'diety cud'... chudłam, tyłam, chudłam i znowu tyłam.. po kazdej pojawiał sie efekt jojo ;/
Polecam Ci program ' Jem i Chudnę' można go oglądać w programie 'ipla' , lub w tv na Polsat Cafe we wtorki i w piątki.
Dzieki temu programowi nauczyłam się zdrowo odzywiać i chudnę ! :)
Najważniejsze jest to żeby się nie głodzić! Ja jem co 3 godziny, nie wielkie porcje ;] zamieniłam białe pieczywo na pęłnoziarniste, tak samo makarony oraz ryż. słodycze zastąp zdrowymi przekąskami[ np suszone owoce <3 ]<br /> Kupując produkty patrz na etykiety . Np. gdy kupujesz serek. w niektórych moze się znajdować aż 30g tłuszczy w 100g . więc zamiast kupować takie serki zastąp je chudym twarozkiem wymieszanym w odrobina jugurtu naturalnego[1,5%] i szczypiorkiem :) Naprawde jest to o wiele zdrowsze, 'chudsze' i pożywniejsze:)
Pamiętaj też zeby jest duze pozywne sniadania do godziny po przebudzeniu:) rano powinnas dostarczyc ogranizmowi weglowodany , bialko, oraz warzywa :)
Ale jedząc kolacje odpuść sobie węglowodany [pieczywo] :)
Naprawde nie potrzeba się głodzić, ani stosować rygorystycznych diet zeby schudnąć. Po prostu trzeba się nauczyć zdrowo jesc a waga sama spada :)

Mam nadzieję, że troszke pomogłam :)
Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...