Skocz do zawartości
Forum

Zbyt duży biust


Gość DC8121988

Rekomendowane odpowiedzi

Gość władysława1

Niestety bez operacji nie da się znacząco zmniejszyć piersi. Pamiętaj, że duże piersi to atrybut atrakcyjnej i pociągającej kobiety. Aby być bardziej zadowoloną z biustu poświęć więcej czasu i pieniędzy na odpowiednio wyprofilowany biustonosz.

Odnośnik do komentarza
Gość mamcia54928

na bóle kręgosłupa najlepszy jest po prostu dobry stanik. Zresztą, słyszałam że śpiąc w staniku można piersi nieco doprowadzić „do ładu”. Mam duży biust i nigdy nie mogłam dopasować biustonosza w normalnym sklepie. Spróbuj w inetrnecie Ubrania też lepiej leżą na porządnym staniku.

Odnośnik do komentarza

bo z tego co słyszałam, to zlaży od tego jakiego typu ma się piersi. Są piersi gruczołowe i tłuszczowe ( z tego co pamiętam) i te pierwsze są nie zależne od wagi, więc nie da się ich zmniejszyć poprzez chudnięcie. Tłuszczowe są inne bo na nie działa chudnięcie i można je w ten sposób” zmniejszyć.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jak wiele osób słusznie napisało, nie da się zmniejszyć sutków bez zabiegu operacyjnego, który jest dużo trudniejszy niż zabieg powiększania. Jeśli odczuwa Pani dolegliwości bólowe kręgosłupa, proszę poważnie o tym pomyśleć, bo z czasem dolegliwości mogą się nasilić. Im bardziej będzie Pani obciążać układ kostny tym szybciej dojdzie do zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, które niestety są nieodwracalne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...